خط داغ

 • فرار مالیاتی در کشور بیداد می‌کند

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مسائلی که ما امروز داریم این است که نقدینگی ما به صورت کنترل نشده و رها شده روانه بازارها شده و منجر به افزایش قیمت‌ها می‌شود .

 • فاضلیان معاون دادستان کل کشور شد

  احمد فاضلیان رئیس کل پیشین دادگستری البرز، معاون دادستان کل کشور شد.

 • ترک امربه‌معروف و نهی از منکر از عوامل مبتلا شدن به عذاب الهی‌ست

  نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: عذاب الهی لزوماً عذاب استیصال نیست که همه‌چیز از بین برود، باید توجه داشته باشیم که تنگی معیشت و رواج بداخلاقی در جامعه هم از مصادیق عذاب الهی است.

 • دستگیری باند کارچاق‌کنی در دستگاه قضایی البرز

  دادستان کرج از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری و کارچاق‌کنی در دستگاه قضایی استان خبر داد.

 • خبرنگاران صدای گویای مردم باشند

  نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: خبرنگارانی که واقع بینانه قلم می‌زنند، در راستای ترویج دین و انقلاب، حفظ وحدت و یکپارچگی جامعه قدم برمیدارند، جایگاه والایی دارند چرا که رساندن پیام حق رسالت بسیار بزرگی است .

 • دادستان کشور: فیفا چکار به ورزشگاه رفتن زنان ایرانی دارد

  دادستان کل کشور با اشاره به بحث‌های اخیر درباره ورود زنان به ورزشگاه گفت: اینکه گیر داده‌اند که حتماً در ورزشگاه‌های ایران هم باید زنان راه پیدا کنند دلشان برای زنان ما سوخته؟ دلشان برای سالن‌های ورزشی ما سوخته؟ دلشان برای این سوخته که زن‌ها هم از فیوضات عالیه تماشای فوتبال محروم نباشند؟ این را ساده نگیرید.

 • نیروهای مسلح ایران هیچ‌گاه غافلگیر نخواهند شد/14 سال با آمریکا هم مرز بودیم

  رئیس مرکز مطالعات ارتش گفت: وقتی ناو بالگردبر آمریکا وارد مدیترانه می‌شود یا ناو هواپیمابر نیمیتز وارد اقیانوس هند می‌شود یا وقتی هواپیماهای اف 22 وارد پایگاه الظفره امارات می‌شوند همه اینها توسط کارشناسان و تحلیلگران ما بررسی می‌شود و متناسب با تهدیدها ظرفیت‌های دفاعی لازم اتخاذ می‌شود.

 • کودکانی که زیر 13 سالگی ازدواج می‌کنند وضعیت دردناکی دارند

  یک نماینده مجلس و عضو فراکسیون امید گفت: بنده بدترین چیزهای دوران نمایندگی خود را در ارتباط با همین کودک همسری دیدم، در یکی از روستاهای کشور 12 کودکی که زیر 13 سال ازدواج کرده بودند را به من معرفی کردند تا با آنها دیدار کنم من فقط تحمل دیدن سه نفر از این دختران را داشتم و نتوانستم با بقیه دیدار کنم.

 • سخنگوی وزارت امور خارجه:

  ایران از تعامل با کشورهای همسایه برای تأمین امنیت منطقه استقبال می‌کند

  سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه کشورهای همسایه اولویت سیاست خارجی ما هستند گفت: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه تغییر رویکرد توسط کشورهایی که تاکنون سوءتفاهم داشته‌اند استقبال می‌کند.

 • دانشگاه خوارزمی می‌تواند نقش موثری در توسعه کشور داشته باشد

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: دانشگاه خوارزمی که از سال 1297 فعالیت خود را آغاز کرده اکنون با اساس محکم علمی خود منشا تحول، رشد و پیشرفت در ابعاد ملی و استانی است.

 • رئیس کل دادگستری البرز:

  مجرمان غیرعمد نباید زندانی شوند

  رئیس کل دادگستری البرز گفت: نباید نگاه ما این باشد که چون قانون، مجازات حبس را برای فرد بزهکار تعیین کرده باید به هر قیمتی آن را اجرایی کنیم به گزارش ایسنا منطقه البرز، حسین فاضلی هریکندی برای اطلاع از شرایط زندانیان و نحوه رسیدگی به مشکلات آنها از ندامتگاه مرکزی کرج دیدار کرد.

 • کولیوند: باید به سمت برگزاری انتخابات با تجهیزات نوین برویم

  رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به این‌که سرعت عمل و دقت عمل در انتخابات با استفاده از تجهیزات و نرم‌افزارهای نوین بسیار بیشتر است، گفت: باید در برگزاری انتخابات به سمت استفاده از تجهیزات و نرم‌افزارهای نوینی که مورد تایید مراجع ناظر بر انتخابات است برویم.

 • فتاح:

  از اموری که در شأن بنیاد مستضعفان نیست خارج می‌شویم/قصد شرکت در انتخابات ندارم

  رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در ایام پیش رو سعی خواهیم کرد وجهه بنیاد مستضعفان را در اذهان مردم اصلاح کنیم بنابراین از کارهایی که در شأن بنیاد نیست خارج می‌شویم و در این مدت به مناطق محروم رسیدگی بیشتری کرده و بنیاد علوی را هم تقویت خواهیم کرد.

 • حداد عادل: نارضایتی مردم برای ما یک فرصت است/اصراری بر کلمه اصولگرایی نداریم

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بخش زیادی از مشکلات امروز ناشی از تحریم‌هاست و هر دولت دیگری هم بود درگیر این مشکلات می‌شد گفت: نارضایتی کنونی جامعه برای جریان اسلامگرا در انتخابات پیش رو یک فرصت است.

 • در برخورد با فساد مماشات نمی‌کنم/هیچ نهادی در البرز مصونیت ندارد

  رئیس کل دادگستری البرز گفت: برای برخی نهادها به اشتباه جا افتاده که این نهادها در استان مصونیت دارند ولی از نظر من هیچ کس مصونیت ندارد و من در مبارزه با فساد هیچ ملاحظه‌ای با هیچ کس ندارم.

 • نمی‌توانیم همچنان به پرسش‌های نسل امروز پاسخ کهنه دهیم

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه جامعه امروز به شدت نیازمند رشد و توسعه فضایل اخلاقی است، گفت: عدم شناخت از اهداف و موضوعاتی که در مقوله‌های مختلف به ویژه در حوزه آموزش و پرورش وجود دارد عمدتا این مشکل را به وجود می‌آورد که صاحب درک مشترکی از مفاهیم و موضوعات مرتبط در سطح استان نیستیم که باید مورد توجه تمامی مسئولین در سطح استان قرار گیرد.

 • آبفا در کنار فرهنگ‌سازی، شبکه‌های فرسوده را هم اصلاح کند

  نماینده ولی فقیه در استان البرز درخصوص استفاده از منابع با رعایت و صرفه‌جویی و نه اسراف، خواستار حفظ منابع طبیعی و خدادادی به ویژه درشرایطی که کشور در تحریم‌های مختلف دشمنان است شد.