خط داغ

 • امام جمعه کرج مطرح کرد:

  مگر قحط‌الرجال است که برخی برای ماندن بازنشستگان تلاش می‌کنند

  امام جمعه کرج با بیان اینکه برخی مطالب از تریبون نماز جمعه به کنایه گفته می‌شود و افراد موردنظر خود می‌دانند که چه می‌گوییم؛ گفت: برخی از مسئولان عالی استان فعلاً کارت زرد گرفته‌اند تا بعد که شفاف‌تر مسائل را بیان می‌کنم مواظب باشند که کارت بعدی را نگیرند.

 • دادستان فردیس خواستار انحلال شورای شهر شد

  دادستان عمومی و انقلاب فردیس از درخواست مدعى‌العموم برای انحلال شوراى شهر فردیس خبر داد به گزارش ایسنا منطقه البرز، حسن جهانشاهلو، از درخواست مدعى العموم به مراجع ذی ربط برای انحلال شوراى این شهر خبر داد و گفت: اختلافات عدیده در بین اعضای شورای شهر فردیس با لجاجت برخی از اعضا در ایجاد تفاهم و همدلی منجر به تعطیلی اداره شهری شهرستان شده است.

 • استاندار البرز:

  معاون سیاسی- امنیتی البرز ظرف چند روز آینده منصوب می‌شود

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ظرف روزهای آینده تفاهم نامه‌ای در راستای همکاری و حمایت از انجمن‌های فرهنگی و هنری با شهرداری‌های کرج و فردیس منعقد می‌شود.

 • پیگیر طرح گازرسانی به روستاهای آسارا هستیم

  فرماندار کرج از اختصاص 8.

 • سرپرست اداره کل امنیتی-انتظامی البرز منصوب شد

  استاندار البرز با صدور حکمی سید شهاب الدین حسینی را به عنوان سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز منصوب کرد.

 • بهمنی:

  انتخابات باید استانی شود تا نمایندگان ضعیف به مجلس نیایند

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقشار آسیب‌پذیر ما در این شرایط وضعیت سختی دارند، خط فقر در ایران سه میلیون تومان است در حالی که فقط یک میلیون و 500 هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و غیره داریم، بسیاری از کارمندان دولت زیر دو میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند، بازنشستگان ما یک میلیون و خرده‌ای حقوق دارند، بنابراین زیر خط فقر هستند.

 • البرز، بهشتی برای سرمایه‌گذاری

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اقدامات صورت گرفته در حوزه تولید و صنعت البرز حاکی از آن است که دشمنان در اجرای برنامه‌های خود با هدف ایجاد ناامنی برای تولیدکنندگان، ناکام مانده اند.

 • هیچ دینی مانند اسلام به زنان آزادی نداده است

  نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: امروز عده‌ای به نام آزادی اقدام به ولنگاری‌هایی می‌کنند تا به زنان آسیب بزنند، آنان می‌خواهند زنان را به مباحثی چون کنسرت، حضور در ورزشگاه و .

 • احمد خاتمی:

  فتنه‌گران برای انتخابات 1400 خیالاتی در سر دارند/تمام برکات پس از انقلاب در پیروی از رهبری بوده است

  امام جمعه موقت تهران گفت: فتنه گران ۸۸  با توجه به برخی شرایط می‌خواهند دوباره جان بگیرند و می‌خواهند تخریب علیه نظارت استصوابی را شروع کنند، بدانید این فرایند ادامه فتنه است و ملت در مقابلش خواهد ایستاد، برای انتخاب ۱۴۰۰  هم خیالاتی در سر دارند و شعارهایی آماده کرده‌اند، به اینها می‌گویم سرجای خود بنشینید والا ملت ایران با سیلی محکمتر شما را سرجای خود می‌نشانند.

 • مسئولان شرایط دهک‌های پایین جامعه را درک می‌کنند

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باید برنامه‌ریزی‌ها بر پایه‌ای محکم و اساسی علمی صورت گیرد تا نتیجه آن نمود عینی و قابل قبول داشته باشد.

 • آمریکا رو به زوال و نابودی است

  امام جمعه کرج گفت: مردم ایران علی رغم مشکلاتی که با آن مواجه هستند وحدت و همدلی خود را حفظ کرده‌اند که این باعث عصبانیت آمریکا و هم پیمانانش شده است.

 • البرز باید در شرایط خاص برای رفاه مردم برنامه داشته باشد

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی، مسئولیتی خارج از وظایف عادی دستگاه ‌ ها تعریف کرده که باید گزارش قانع کننده‌ای در راستای برش‌های استانی اهداف این ستاد ارائه دهند.

 • ۶۲ درصد پروژه های سفر رییس جمهور به البرز محقق شده است

  نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به مصوبات سفر رییس جمهور به البرز گفت: طی این سفر، حدود هزار و 300 میلیارد تومان برای پروژه‌های البرز تخصیص داده شد و بر اساس گزارش‌های ارائه شده تاکنون 62 درصد از این مصوبات اجرایی شده است.

 • مصوبات سفر رئیس جمهور به البرز چه شد؟

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با جدیت مسئولان می‌توان موانع کار را برداشت و با توجیه مناسب و اقدامات تخصصی و کارشناسی مسئولان ملی را نیز نسبت به موضوعات مربوطه مطلع کرد.

 • /رسانه‌های دیگر/

  ماجرای زمین 150 هکتاری اولین رئیس ساواک در گلشهر

  سپهبد تیمور بختیار فرماندار نظامی تهران در دهۀ ۳۰ خورشیدی و اولین رییس ساواک در بدو تأسیس (۱۳۳۵) نامی آشنا و پرماجرا در تاریخ معاصر ایران است.

 • مهمترین توصیه روحانی به استاندار جدید البرز چه بود؟

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اولین ماموریت محوله از سوی رییس جمهوری به استاندار، ایجاد بستر تردد امن و آسان برای مردم استان با توجه به تنگناهای موجود در راه های البرز بود، از این رو با اهتمام ویژه ای در این راستا اقدام می کنیم.

 • آرامش سیاسی و رونق اقتصادی دو بال پرواز در مسیر توسعه هستند

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ضرورت دارد که فرصت مناسبی برای تمامی تشکل ها فراهم شود تا دغدغه های خود را بیان کنند تا با اجماع نظرات به جمع بندی درستی برسیم.