• شنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 956-1591-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت 15 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در البرزمدیر کل امور اقتصادی استانداری البرز گفت:  متقاضیان سرمایه گذاری در استان را به حال خود رها نمی‌کنیم.
صمد بهزاد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون اقدامات قابل توجهی برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل وصورت گرفته است.
وی ادامه داد:گشوده شدن درهای استان برای حضور سرمایه گذاران خارجی  یکی از مهمترین این اقدامات بوده است.
وی اضافه کرد: طبق آمار به دست آمده تا پایان خردادماه 15 میلیون سرمایه مصوب وپنج میلیون و 300 هزار دلار سرمایه خارجی وارد استان شده است.
وی افزود: بدون شک حضور سرمایه گذاران خارجی دراستان و مشارکت آنها در طرح‌های مختلف می‌تواند به تسریع روند توسعه اقتصادی استان کمک کند.
این مسئول ابراز کرد: در سه ماهه اول امسال هسات های تجاری و اقتصادی ای از کشورهای استونی، روسیه،لهستان ،هند،کرواسی و پرتغال وارد استان شده و پس از انجام برخی مذاکرات برای سرمیاه گذاری در استان ابراز تمایل کرده‌اند.
مدیرکل امور اقتصادی استانداری البرزبا اشاره به حمایت‌هایی که از سرمایه گذاران خارجی می‌شود توضیح داد: سرمایه گذاران خارجی ای که وارد استان می‌شوند به حال خود رها نشده و برای انجام بهترین سرمایه گذاری از مشاوره وراهنمایی متخصصین  اقتصادی استان برخوردار می‌شوند.
بهزاد اظهار کرد: تمرکز مسئولان استان برای جذب سرمایه گذار،استفاده از توانمندی های آنان برای استقرار صنایع و فناوری‌های نوین درالبرز است .
وی در پایان گفت: بدون شک افزایش تعداد  متقاضیان سرمایه گذاری  دراستان حق انتخاب مسئولان را بالا برده و باعث می شود برای جذب بهترین گزینه اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: