• سه شنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 956-3591-5
  • خبرنگار : 58001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار البرز:

اقتصاد مقاومتی جبران ضربه‌هایی است که تحریم به اقتصاد ما وارد کرداستاندار البرز با بیان اینکه محاصره اقتصادی که روز به روز حلقه آن در حال تنگ شدن بود، گفت: حال این وضعیت رفع شده و اقتصاد مقاومتی به عنوان راهی برای جبران خسارت‌های آن وضعیت مطرح شده است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سید حمید طهایی امروز(9شهریور)، در دیدار مردمی که به مناسبت هفته دولت با مردم مشکین دشت فردیس داشت، گفت: باعث افتخار است که امروز در جمع مردم فردیس هستم.
طهایی با تاکید بر لزوم اولویت بندی مشکلات مردم  افزود:  تا کنون درخواست های زیادی مطرح شده است اما امکانات ما محدود است مدیرانی که باید به این درخواست ها پاسخ دهند امکانات زیادی ندارند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:  دولت یازدهم در سال 92 با رای قاطع مردم در حالی رو کار آمد که یک دولت گرفتار در مسائل اقتصادی و اجتماعی تحویل گرفت.
طهایی با بیان اینکه 80 درصد از اقتصاد کشور ما به نفت وابسته است تصریح کرد: در آن شرایط فقط چند کشور محدود نفت ما را می خریدند اما پول آن را به ما نمی دادند.
استاندار البرز ضمن اشاره به  اینکه  حلقه این محاصره اقتصادی روز به روز  در حال تنگ شدن بود گفت: حال این وضعیت رفع شده و اقتصاد مقاومتی به عنوان راهی برای جبران خسارت های آن وضعیت مطرح شده است.
وی تصریح کرد: جامعه جهانی تصمیم گرفته بود ایران را تا پایان سال 2016 در وضعیت مبادله نفت در برابر غذا قرار دهد اما امروز چنین نیست.
استاندار البرز ادامه داد: رئیس دولت قبل یازده روز قهر کرد و خانه نشین شد، درگیری را با رئیس مجلس به راه انداخت اما اکنون سران سه قوه ید واحدی برای حل مشکلات شده اند.
وی به مشکلات دولت در بعد خارجی اشاره و اعلام کرد: امروز عزت ما در جامعه جهانی به جایگاه خود بازگشته و به همه دنیا ثابت شده است که ایران یم کشور صلح طلب است.
وی در پایان ضمن اعلام خرسندی از برگزاری دیدارهای مردمی در مساجد تصریح کرد: سال گذشته استانداری 50 میلیارد ریال به مساجد مراکز فرهنگی مذهبی کمک کرد که این رقم در سال جاری دو برابر شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: