• دوشنبه ۲۹ شهریور ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 956-1992-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بیش از 200 روستای البرز دهیاری دارند


مدیر کل امور روستایی استانداری البرز گفت: روستاهای البرز به شبکه الکترونیک متصل می‌شوند .
محمد رضا رضوی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز اظهار کرد: در حال حاضر 227 روستای استان دارای دهیاری هستند که بودجه مناسبی نیز دریافت می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: همه روستاهای البرز از بودجه و ردیف اعتباری برخوردارند و طبق تبصره دو قانون مالیات و ارزش افزوده، از جرائم و ردیف‌های گوناگون نیز درآمد كسب می‌كنند.
رضوی در ادامه بر ضرورت اتصال روستاهای استان به شبکه الکترونیک تاکید کرد وگفت: اتصال روستاهای استان به شبکه الکترونیک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد دولت الکترونیک صورت می‌گیرد .
وی افزود: اتصال روستاها به شبکه الکترونیک منجر به صرفه‌جویی در وقت و انرژی مردم و مسئولین شده و تقویت سیستم نظارتی را نیز در پی دارد .
این مسئول تصریح کرد: سال گذشته 31 روستای استان به شبكه دولت الكترونیك وصل شدند و دهیاران آنها نیز با آموزش‌های لازم در این زمینه و ارائه خدمات كار خود را آغاز كرده‌اند.
رضوی افزود: این سیستم به بنیاد مسكن، بیمه‌ها و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان وصل بوده و از طریق یك نرم‌افزار جامع به دهیاری‌ها متصل می‌شود.
مدیر کل امور روستایی استانداری البرز یادآور شد: البرز دومین استانی است که در بخش اتصال روستاها به شبکه الکترونیک اقدام کرده است .
وی در پایان گفت: بدون شک اجرای این طرح دستاوردهای خوبی برای روستانشینان دارد و زمینه رفاه آنها را فراهم می‌کند.
 انتهای پیام./


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: