• شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 958-7690-5
  • خبرنگار : 58001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مصرف انرژی در دستگاه‌های اجرایی البرز پایش می‌شود


مدیر کل آب منطقه ای استان البرز گفت: به منظور مصرف بهینه انرژی در دستگاه‌های اجرایی استان، میزان مصرف این دستگاه‌ها پایش خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، بهزاد پارسا در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز که امروز شنبه(15 آبان) در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اقدامات شرکت آب منطقه‌ای در این ستاد گفت: در بخش پساب مطالعات کامل و به مدیریت منابع آب کشور ارسال شده است.
وی به بازگشت بخشی از منابع آبی سدهای موجود به استان اشاره کرد و گفت: در خصوص بحران آب مقرر شد کمیته بحران آب در استان با محوریت استانداری تشکیل شود و نظرات و پیشنهادهای مسئولان به وزارتخانه برای اخذ مجوزهای مربوطه منعکس شود.
پارسا افزود: در خصوص تغذیه مصنوعی کردان و فشند به منظور جلوگیری از هدررفت آب اقدامات اساسی به کمک بخش خصوصی صورت پذیرفت ولی تاکنون اقدام عملیاتی در این راستا انجام نشده است.
وی اضافه کرد: مقرر شد دستگاه‌های آب منطقه‌ای، محیط زیست، میراث فرهنگی و راه و شهرسازی حمایت بیشتری در خصوص جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و شهرداری در عرصه 30 هکتاری حاشیه سد طالقان برای جذب گردشگر و مدیریت گردشگران و ایجاد درآمد پایدار داشته باشند.
این مسئول گفت: پایش میزان مصرف انرژی دستگاه‌های اجرایی استان به منظور مصرف بهینه انرژی در دستور کار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: