• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-15290-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مهارت‌آموزی در کمپ‌های ترک اعتیاد جدی گرفته شود

فرماندار ساوجبلاغ گفت: این شهرستان در مجاورت دو کلانشهر تهران و کرج قرار گرفته و این وضعیت در کنار زندان بزرگ قزلحصار، ساوجبلاغ را در معرض آسیب‌های جدی قرار داده است.

ابوالقاسم پالیزگیر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، با تاکید بر لزوم مشارکت جدی همه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در ساوجبلاغ برای پیشگیری از آسیب‌های اعتیاد گفت: همه ما در قبال آسیب‌های اجتماعی مسئولیت داریم.

پالیزگیر افزود: شهرستان ساوجبلاغ در مجاورت دو کلانشهر تهران و کرج قرار گرفته و این وضعیت در کنار زندان بزرگ قزلحصار، ساوجبلاغ را در معرض آسیب‌های جدی قرار داده است.

وی در خصوص کمپ‌های ترک اعتیاد  در این شهرستان نیز گفت: علی‌رغم اهمیت آموزش‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای در کمپ‌های ترک اعتیاد، اما متاسفانه این موضوع در کمپ‌ها دیده نشده و فقط به نگهداری و رفع آلودگی توجه می‌شود که این ثمری ندارد.

فرماندار ساوجبلاغ ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی در کمپ‌ها بسیار مهم است زیرا باید پس از پایان دوره شاهد یادگیری مهارت فرد بازپروری شده و اشتغال وی باشیم.

پالیزگیر در پایان به موضوع پیشگیری نیز اشاره و اعلام کرد: آگاه‌سازی یکی از زمینه‌های پیشگیری از افتادن در منجلاب اعتیاد است، بنابراین باید در مناسبت‌های مختلف به اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان و نوجوانان آگاهی بخشید و از آسیب‌ها جلوگیری کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: