• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2591-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

سامانه توسعه صادرات ویتفا/حمایت از صادرات کالای ایرانی

اگر محصولی برای صادرات دارید بخوانید

امروزه شاهد تغییرات بیشماری در زندگی روزانه بشر و روش‌های کسب و کار بر اثر رشد فناوری هستیم، یکی از حوزه‌هایی که بیشترین تغییر را بخود دیده است حوزه تجارت بین الملل است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، تاجر امروزی براحتی از طریق گوشی موبایل یا لپ تاپ خود محصولات یک کشور را بررسی می‌کند، قیمت‌ها را مقایسه می‌نماید و براحتی تجارت خود را تا مراحل نهایی به وسیله همان گوشی پیش می‌برد.

از این رو کشورهایی که قصد توسعه صادرات محصولات خود را دارند باید از این ابزار جهت توسعه بازارهای خود استفاده نمایند. 
شرکت «فن تدبیر نسر آفتاب»، عضو پارک علم و فناوری البرز با ایجاد سامانه توسعه صادرات ایران وظیفه توسعه بازارهای جهانی محصولات ایرانی را از طریق فضای مجازی بر عهده گرفته است . 

این شرکت با ایجاد یک سامانه B2B به زبان انگلیسی و به آدرس www.vitfa.com محصولات ایرانی بیشماری را در خود جای داده است و مشتریان بسیاری را به سوی محصولات ایرانی روانه کرده است. 

سامانه ویتفا بابت عضویت و ثبت محصولات شرکت‌های ایرانی از آنها هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و این موضوع می‌تواند بهره‌وری تبلیغات بین المللی شرکت‌های ایرانی را  تاحد زیادی بالا ببرد. 

معرفی شایسته کالاهای ایرانی با استانداردهای جهانی و ایجاد پلاتفرمی سریع و آسان جهت گردش اطلاعات بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، سامانه ویتفا را به یکی از جذابترین پایگاه‌های جستجوی محصولات ایرانی تبدیل می‌کند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: