• چهارشنبه ۲۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-2393-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

پس از یک دهه پژوهش:

ایران در تولید آنتن‌های نظامی و مخابراتی خودکفا شد

مدیر یک شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه آنتن‌ها، جاذب‌های الکترومغناطیسی و ادوات پسیو از تولید انواع آنتن‌های مخابراتی و نظامی در پارک علم و فناوری البرز و خودکفایی کشور در تولید این آنتن‌ها خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، نصیرالدین پورجعفری گفت: پس از یک دهه فعالیت پژوهشی و صنعتی در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع آنتن‌ها، جاذب‌های الکترومغناطیسی و ادوات پسیو در باند فرکانسی 100  KHz تا 60 GHz ، ایران در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع آنتن‌ها خودکفا شد.

پورجعفری افزود: با این اقدام ایران چهارمین کشور جهان است که به دانش طراحی، ساخت و تولید انواع آنتن‌های نظامی، مخابراتی، نقطه به نقطه و انواع ارتباطات راهبردی دست یافته است.

وی با اعلام اینکه این شرکت دانش بنیان از سال 1391 فعالیت خود را آغازکرد گفت: این شرکت در سال 1393 به عنوان شرکت دانش بنیان انتخاب شده است، همچنین این شرکت عضو پارک علم و فناوری استان البرز و سندیکای صنعت مخابرات ایران است.

گفتنی است این شرکت تولیدکننده آنتن در تولید محصولاتش در داخل کشور بدون رقیب است و با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب با   شرکت‌های خارجی رقابت می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: