• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-14390-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز
  • چاپ

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهردار کرج

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نامه ای از زحمات شهردار کرج بابت راه اندازی مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا و توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه و حمایت از برگزاری رویدادهای متعدد کارآفرینی قدردانی کرد.

 به گزارش  ایسنا منطقه البرز، در متن این نامه آمده است:

 با عنایت به جلسه مورخ ۲/۱۰/۹۶ با موضوع اقتصاد مقاومتی و دولت الکترونیک با حضور جناب آقای مهندس جهرمی مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب اقای مهندس نجفی استاندار محترم استان و نمایندگان محترم محلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استانی، به استحضار می رساند تاسیس مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا اختصاص مکان بسیار مناسب در باشگاه میلاد شهرداری کرج که با حمایت و مساعدت‌های شایسته جنابعالی و همکاران محترم آن مجموعه که حاصل درایت و آینده نگری می باشد، مور تمجید و تقدیر مقام عالی وزارت قرار گرفت .

لذا ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای حضرتعالی از اقدامات ارزشمند مدیریت شهری کرج در راه اندازی این مرکز و توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه و حمایت از برگزاری رویدادهای متعدد کارآفرینی تشکر و قدردانی می نماییم.

 بی شک تلاش ارزشمند و تدابیر جنابعالی و حمایت ویژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج در راستای توسعه فرهنگ و کارآفرینی در کلانشهر کرج و بهبود زیست بوم استارتاپی با رویکرد توسعه ارتباطات و انتقال تجربه، نشان از وجود عصاره ای جامع از تلاش موثر در راستای منویات مقام معظم رهبری می باشد.

 بر اساس برنامه ریزی انجام شده مراسم افتتاحیه این مرکز استراتژیک در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.انتهای پیام