• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2791-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز
  • چاپ

برگزاری ۲۹ دوره آموزشی برای کارکنان مجموعه اقتصادی پیام

مدير کل دفتر فناوری و تحول اداری مجموعه اقتصادی پیام از برگزاري دوره هاي آموزشي براي كاركنان شركت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام  طي 3 ماهه اول نيمه دوم سال 96 خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز ، خداداد مرادی در جمع خبرنگاران  به برگزاري 7هزار و 680 نفر ساعت دوره آموزشي در نيمه دوم  سال 96 اشاره كرد و گفت: از اين ميزان، 4 هزار و 578 نفر ساعت مربوط به دوره هاي عمومي، و 3 هزار و 102 نفر ساعت نيز مربوط به دوره هاي تخصصي است.

وي افزود: طي 6 ماه دوم سال جاري در مجموع تا کنون  29 دوره آموزشي بصورت حضوری و غیر حضوری  براي كاركنان عملياتي و ستادي شركت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد.

مدير کل دفتر فناوری و تحول اداری در تشريح دوره هاي برگزار شده گفت:  با توجه به طراحی و تدوین برنامه های توسعه ای بیست گانه شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام دوره استراتژیک برنامه ریزی و کنترل پروژه در سطوح  مدیران ارشد ، میانی و پایه و کارمندان برگزار شد .

مرادی در ادامه به موضوع اثر بخشی دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه اشاره کرد و افزود :  امیدورایم برگزاری دوره‌های آموزشی باعث افزایش دانش و توانمندی کارکنان و به‌تبع آن افزایش بهره‌وری در سازمان شود.

وي افزود: برگزاري دوره هاي غيرتخصصي همانند ارتقاء سلامت اداری ، حقوق شهروندی ، مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک ، شبکه و امنیت اطلاعات ، و مهارت های سازمانی فناوری اطلاعات را مي توان به عنوان ديگر اقدامات اداره آموزش برشمرد.

وي با اشاره به توسعه ارتباطات بين صنعت و دانشگاه، به ويژه دانشگاه‌هاي وابسته به وزارت ارتباطات  اظهار داشت : توسعه اين ارتباطات موجب مي‌شود علم حاصل از مجموعه دانشگاه در مهم‌ترين مكان خود يعني صنعت به مصرف رسيده و استمرار اين روابط مي‌تواند منجر به اصلاح ساختارها و زيرساخت‌هاي موجود، توسعه بخش ict  و دستيابي به بازارهاي رقابتي ويژه‌اي شود كه به سود مجموعه پیام خواهد بود.

به گفته وي، از اساسي ترين فعاليت هاي حوزه آموزش طي نيمسال دوم سال 1396 مي توان به طراحی ساختار ومقرراتی که در شورای اداری مدیران به تصویب رسیده  اشاره کرد كه تا پيش از اين به صورت جامع وجود نداشت، اشاره كرد.

مدير کل دفتر فناوری و تحول اداری شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، همچنين از ارائه تقويم آموزشي نيمسال اول در سال 1397 جهت كاركنان شركت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.


انتهای پیام