• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7290-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز
  • چاپ

شهردار کرج:

افق روشنی پیش روی اسلام‌آباد کرج قرار دارد

شهردار کرج گفت: اسلام‌آباد سال‌های اخیر از محرومیت‌ها و کمبودهای عدیده ای رنج برده که گلایه‌مندی عمومی را به همراه داشته است، امیدواریم با تعریف پروژه‌های جدید و تخصیص منابع مالی بتوانیم به شهروندان خدمت کرده و رضایت خاطر خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران را جلب کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه البرز به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اصغر نصیری در جلسه هیات امنای ستاد ساماندهی تپه مرادآب که امروز یکشنبه (20 اسفند) با حضور نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، دادستان مرکزی استان، فرماندار کرج و دیگر مسئولان در محل سالن جلسات ستاد ساماندهی برگزار شد، گفت: افق‌های روشنی پیش روی اسلام‌آباد قرار دارد که با تخصیص منابع مالی، به افتادن محرومیت از چهره این منطقه می‌شود امیدوار بود.
 
شهردار کرج با اشاره به این که طبق مصوبه دولت و ابلاغ صورت گرفته ماموریت هیات امنای ستاد ساماندهی تپه مرادآب به پایان رسیده و این مجموعه تحت عنوان شرکت عمران و آبادانی اسلام‌آباد و تحت نظارت شهرداری کرج فعالیت می‌کند، افزود: تضمین می‌دهیم که تمام ثروت، اراضی و دارایی‌های این مجموعه صرف عمران و آبادانی اسلام آباد می‌شود، قصد داریم تا با تعریف پروژه‌های جدید عمرانی و خدماتی، روند نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار را با سرعت پیش ببریم.
 
وی با بیان اینکه اراضی آزادسازی شده تپه مرادآب مستعد سرمایه گذاری بخش خصوصی است تا با مشارکت شرکت‌های داخلی و خارجی پروژه‌های رفاهی و گردشگری در منطقه اجرایی شود، بیان داشت: آینده  اسلام‌آباد بسیار روشن است و از مالکین بناهای ناپایدار تقاضا می‌کنیم با استفاده از منابع بانکی و بهره مندی از تخفیف‌های مصوب، املاک خود را نوسازی کرده تا توسعه این منطقه با مشارکت عمومی محقق شود.
 
نصیری ادامه داد: اسلام‌آباد سال‌های اخیر از محرومیت‌ها و کمبودهای عدیده ای رنج برده که گلایه‌مندی عمومی را به همراه داشته است، امیدواریم با تعریف پروژه‌های جدید و تخصیص منابع مالی بتوانیم به شهروندان خدمت کرده و رضایت خاطر خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران را جلب کنیم.
 
وی با تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در ستاد ساماندهی تپه مرادآب، گفت: نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده نیازمند اقدامات فرهنگی است و بدون فرهنگ سازی نمی‌شود اعتماد عمومی را جلب کرد.
 
شهردار کرج در پایان اطمینان خاطر داد که ارتقاء این ستاد به شرکت عمران و آبادانی مطابق با ساز و کارهای قانونی بوده و با آرامش و دقت نظر انجام می شود.  
 
 به گفته نصیری؛ نیروها و کادر انسانیِ ستاد ساماندهی تپه مرادآب اطمینان در جریان انتقال به شرکت عمران و آبادی اسلام آباد، از امنیت شغلی برخوردار هستند.


انتهای پیام