• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8290-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز
  • چاپ

استقرار نیروهای اورژانس در 48 نقطه حادثه‌خیز البرز/ تمام پایگاه‌ها در آماده باش هستند

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: تمام پایگاه‌های اورژانس از ساعت 12 امروز در آماده باش برای خدمات رسانی به مصدومان چهارشنبه آخر سال هستند.

مهرداد بابایی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: پایگاه‌های اورژانس استان برای خدمات رسانی هر چه بهتر به مصدومان احتمالی چهارشنبه آخر سال از ساعت 12 ظهر امروز در آماده باش قرار دارند.

وی ادامه داد: علاوه براین، نیروهای اورژانس در 48 نقطه استان که جمعیت زیادی دارند و احتمال وقوع حادثه در آنها زیاد است مستقر شده اند.

وی توضیح داد: در اورژانس بیمارستان‌های استان نیز تمامی پزشکان متخصص حضور دارند و برای خدمات رسانی به مصدومان آمادگی لازم را دارند.

این مسئول افزود: با توجه به اینکه 40 درصد مصدومان چهارشنبه سوری سال گذشته را دانش‌آموزان تشکیل می‌دادند، برای کاهش آسیب به این افراد از چندی پیش نیروهای اورژانس در مدارس حاضر شده و دانش آموزان را از نتایج آتش بازی‌های خطرناک و استفاده از مواد محترقه مطلع می‌کردند.

وی ابراز کرد: امسال نیز پویش «نه به چهارشنبه سوزی» در استان اجرا می‌شود و امید است با رعایت مسائل ایمنی شاهد وقوع کمترین حادثه باشیم و همه مردم شاد و سلامت به استقبال سال جدید بروند.انتهای پیام