• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-10590-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز
  • چاپ

آغاز مجدد فعالیت‌های عمرانی در کرج

شهردار کرج با اشاره به نقش هویت بخشی به شهر توسط پروژه‌های عمرانی، بر لزوم توجه به مطالعات و طرح‌ها تاکید کرد و افزود: به طور قطع پروژه‌های عمرانی شهری همواره به عنوان یک سازه اجتماعی در معرض دید مردم و شهروندان قرار دارد.

محمدرضا احمدی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، با تاکید بر لزوم توجه به پروژه‌های عمرانی شهر که نقش اثرگذاری در آبادانی دارد، اظهار کرد: اجرایی شدن پروژه‌های عمرانی با توجه به زمان و منابعی که صرف آنها می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی موفقیت در زمانبندی پروژه‌های عمرانی را یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های شهری برشمرد و افزود: علی رغم اهمیت این موضوع، تاخیر در پروژه‌های عمرانی یکی از معمول‌ترین مسائل در اجرای این دسته از طرح‌ها محسوب می‌شود.

سرپرست شهرداری کرج در نظر گرفتن مولفه‌های اساسی چون مدیریت صحیح، علمی و تخصصی در راستای کنترل هزینه، زمان و پاسخگویی پروژه‌ها را موثر و حائز اهمیت دانست و گفت: اهتمام ویژه‌ای برای نهایی شدن و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در کرج وجود دارد.

وی با اشاره به نقش هویت بخشی به شهر توسط پروژه‌های عمرانی، بر لزوم توجه به مطالعات و طرح‌ها تاکید کرد و افزود: به طور قطع پروژه‌های عمرانی شهری همواره به عنوان یک سازه اجتماعی در معرض دید مردم و شهروندان قرار دارد.

احمدی نژاد با اعلام اینکه افزایش طول عمر پروژه‌های عمرانی با نظارت دقیق و تخصصی امکان پذیر خواهد بود، تصریح کرد: ارتقای سطح کیفی پروژه‌های عمرانی کلانشهر کرج با نظارت و برنامه‌ریزی منسجم همگانی دستگاه‌های مربوطه اجرایی خواهد شد.

 


انتهای پیام