• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-3491-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز
  • چاپ

فساد، اختلاس و آقازاده‌ها کنترل شرایط اقتصادی را سخت کرده‌اند

مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری البرز بر ضرورت حفظ اشتغال موجود تاکید کرد.

پرویز زرگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در شرایط فعلی که تزلزل بازار، تورم و رکود اقتصادی به مهمترین دغدغه مردم تبدیل شده، مسئولان باید به گونه‌ای عمل کنند که از نگرانی و تشویش مردم کاسته شود.

وی ادامه داد: بدون شک وقتی روز به روز قیمت دلار، سکه، کالاهای اساسی و مصرفی، دارو و حتی خدمات بالا می‌رود؛ دعوت مردم به صبر و آرامش کار ساده‌ای نیست.

وی افزود: تازه در این شرایط انتشار اخباری مبنی برای فساد و اختلاس برخی و همچنین زندگی مرفه و بی درد برخی آقازاده‌ها داغ بیشتری بر دل مردم می‌گذارد و کنترل شرایط را سخت تر می‌کند.

وی توضیح داد: همه ما در یک کشتی هستیم و اگر بخشی از آن به واسطه خودخواهی عده معدودی سوراخ شود؛ همه ما غرق می‌شویم و استثنایی وجود ندارد؛ همین‌هایی که فکر می‌کنند ضد ضربه هستند وهیچ مشکلی برایشان پیش نمی‌آید از اوضاع کشور نابسامان شود بیشترین آسیب را خواهند دید .

این مسئول توضیح داد: هر کس در راه خدمت به مردم کم کاری کند؛ دشمن و خائن محسوب می‌شود و بدون شک در بین مردم جایگاهی نخواهد داشت.

وی ابراز کرد: مردم به افرادی که با سوء استفاده از جایگاه خود جیب‌هایشان را پر پول می‌کنند دید خوبی ندارند و خواهان اشد مجازات آنها هستند.

زرگر در بخش دیگری از صحبت‌های خود به ضرورت حفظ اشتغال در شرایط موجود اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی که خروجی بسیاری از واحدهای تولید و صنعتی به واسطه مشکلات واردات مواد اولیه کاهش یافته، حفظ اشتغال اهمیت زیادی دارد.

مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری البرز گفت: در شرایطی که گرانی به مردم فشار آورده اگر بخشی از جمعیت شاغلان کشور هم کار خود را از دست دهند میزان نارضایتی‌ها چند برابر می‌شود .

وی افزود: در استان تلاش داریم تا جایی که در توان است مشکل واحدها و شهرک‌های صنعتی حل شود تا لااقل شاهد تعدیل کمتر نیروی کار باشیم.

 


انتهای پیام