• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-3791-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز
  • چاپ

2400 دانش‌آموخته البرزی در طرح کاروزی به خدمت گرفته می‌شوند

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز  با اشاره به اهمیت آموزش‌های مهارتی در صنایع استان تصریح کرد: شش هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان البرز آموزش مهارتی می‌بینند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمد امین بزازی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه 19 مرداد کرج به فرارسیدن روز صنایع کوچک اشاره کرد و گفت: البرز از ظرفیت بسیار خوبی در زمینه صنایع کوچک برخوردار است.

بزازی افزود: این پتانسیل به قدری بالاست که در سال جاری 200 طرح صنعتی در این حوزه آماده افتتاح است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش‌های مهارتی در صنایع استان تصریح کرد: شش هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان البرز آموزش مهارتی می‌بینند.

این مسئول در خصوص طرح کارورزی نیز اعلام کرد: امسال حدود دو هزار و 400 دانش‌آموخته جویای کار در واحدهای صنعتی استان البرز مشغول می‌شوند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به بودجه 40 میلیارد تومانی این نهاد در سال جاری اشاره و خاطرنشان کرد:  قسمتی از پساب تصفیه خانه کرج جهت تصفیه مجدد و استفاده در شهرک‌های صنعتی تخصیص داده شده است.

بزازی از وجود شش شهرک صنعتی غیردولتی و پنج شهرک صنعتی دولتی در استان البرز خبر داد و گفت: اما متاسفانه مصوبات دولت برای ساخت شهرک‌های صنعتی نظرآباد2، هشتگرد و کرج معطل مانده است.

 


انتهای پیام