• سه شنبه ۳ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9512-1490-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : گفتگو

لزوم ساماندهی معابر هشتگرد در روزهای پایان سال


فرماندار ساوجبلاغ به مشکلات موجود در مسیر جاده قزلحصار اشاره کرد و گفت: حجم بالای تردد و دو مدیریتی بودن مسیر باعث ایجاد مشکل و وقوع حوادث بی‌شمار شده است.
ابوالقاسم پالیزگیر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز با اشاره به فرارسیدن روزهای پایان سال گفت: در این ایام حجم تردد و ترافیک در معابر مرکز شهرستان افزایش می‌یابد.
پالیزگیر افزود: اما علی‌رغم این افزایش تردد و ترافیک معابر سطح شهر وضعیت مناسبی ندارد و باید ساماندهی شود.
وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری هشتگرد درخواست دارد تا در مسیر اصلی این شهر پارکومتر نصب شود، گفت: برای کاهش مشکلات مردم با این درخواست موافقت شده است.
فرماندار ساوجبلاغ در بخش دیگری از سخنان خود به روند بهسازی بلوار کاوش اشاره و اعلام کرد: در این مسیر غیر استاندارد و نامناسب مجموعه صنعتی با برندهای معتبر واقع شده است. بنابراین لازم است عملیات ایمن‌سازی آن با هماهنگی شهرداری کوهسار و صاحبان صنایع انجام شود. 
 این مسئول مسیر شهرک دارویی برکت را نیز مشکل‌دار اعلام کرد و افزود: این شهرک یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های دارویی کشور است که احداث بخشی از مسیر دسترسی آن شروع شده است.
 پالیزگیر در پایان به مشکلات موجود در مسیر جاده قزلحصار اشاره کرد و گفت: حجم بالای تردد و دو مدیریتی بودن مسیر باعث ایجاد مشکل و وقوع حوادث بی‌شمار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: