• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-1591-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز:

راه اندازی بخش مسافربری در فرودگاه پیام منتفی است


رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه استان البرز نقش پررنگی در صادرات محصولات مختلف به کشورهای منطقه دارد گفت: در شرایط کنونی اگر بحث صادرات انواع کالا از البرز به قطر مطرح شود هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
رحیم بنامولایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز،گفت: استان البرز در زمینه صدور محصولات مختلف به منطقه نقش پررنگی دارد و در شرایط کنونی اگر بحث صادرات انواع کالا از البرز به قطر مطرح شود هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
بنامولایی افزود: البرز در تولید محصولاتی چون سبزی، صیفی، لبنیات، دارو، شیرینی و شکلات، مواد غذایی، مرغ، شترمرغ، نساجی و ... قابلیت‌های فراوانی دارد و می‌تواند در صورت نیاز، به این محصولات را به کشور قطر صادر کند.
وی ادامه داد: هنوز در محافل اقتصادی استان این بحث مطرح نشده است اما این موضوع در دستور کار شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی که روز شنبه هفته پیش رو برگزار می‌شود قرار خواهد گرفت.
رئیس اتاق بازرگانی استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود و در خصوص وضعیت فرودگاه پیام نیز گفت: مهمترین مشکل این فرودگاه بحث مالکیت است و این مساله باید تعیین تکلیف شود.
بنامولایی با بیان اینکه مالکیت مجموعه پیام در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار دارد تصریح کرد: به همین دلیل وزارت راه در خصوص حل مشکل فرودگاه نمی‌تواند نقش آفرینی زیادی داشته باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: البته بحث مسافربری در فرودگاه پیام منتفی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: