• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-1891-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

اتاق بازرگانی البرز معین کشور لهستان شد




معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: بنابر اعلام اتاق ایران، اتاق البرز به عنوان معین کشور لهستان در میان اتاق های بارزگانی سراسر کشور تعیین شده است.
به گزارش ایسنا منطقه البرز، عباد الله کامکار گفت: در راستای سیاست‌های کلان و برنامه توسعه دولت محترم تدبیر و امید و با عنایت به تمایل قابل توجه کشورهای اروپایی به توسعه روابط اقتصادی و تامین کالاها  از طریق جمهوری اسلامی ایران، اتاق بازرگانی البرز روابط گسترده تجاری و اقتصادی با کشورهای اروپایی بعد از  برجام برقرار نموده که در همین راستا میزبان بیش از 30 هیئت تجاری اقتصادی سراسر دنیا و کشورهای اروپایی بوده است.
وی افزود:  دعوت استانداری و اتاق بازرگانی  از کشور لهستانی، استونی و وزارت اقتصاد ایالت راینالد فالتس آلمان که در سال 95 تفاهم نامه‌های همکاری نیز در راستای توسعه روابط با اتاق های مذ.کور امضاء شده است.
کامکار تصریح کرد: در این راستا اتاق البرز ضمن دریافت مجوز از اتاق ایران در نظر دارد هیئت تجاری اقتصادی در بازه زمانی چهار الی 10 تیرماه سال جاری به کشورهای لهستان ، استونی و آلمان اعزام نماید .
کامکار هدف کلی این سفر را آشنایی با ساختار اقتصادی منطقه و بررسی شرایط برای توسعه روابط اقتصادی با تجار و بازرگانان کشورهای مذکور است .
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: همچنین بنابر اعلام اتاق ایران ، اتاق البرز به عنوان معین کشور لهستان در میان اتاق های بارزگانی سراسر کشور تعیین شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: