• پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 963-693-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

نمایشگاه هفته پژوهش در محل دانشگاه پیام نور البرز برگزار می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: نمایشگاه هفته پژوهش 3 سال گذشته در سطح ملی برگزار شد و امسال نیز در محل دانشگاه پیام نور استان البرز برپا خواهد شد، همچنین تاکنون بیش از 66 عنوان پژوهشی احصا و ساماندهی شده است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عباداله کامکار در جلسه کارگروه آموزش و پژوهش فناوری و نوآوری استان البرز که ظهر پنجشنبه در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد، افزود: طی 3 سال گذشته نمایشگاه هفته پژوهش با بالاترین کیفیت برگزار شد که بنا به اذعان بازدیدکنندگان این نمایشگاه در سطح ملی بوده است.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه استان دبیر کارگروه هفته پژوهش استان البرز شد، ادامه داد: رییس دانشگاه پیام نور استان البرز نیز دبیر کلی کمیته پژوهش و میزبانی نمایشگاه سال 96 را بر عهده دارد.

کامکار گفت: اکنون بیش از 66 عنوان پژوهشی احصا و ساماندهی شده که در مراحل بعدی به دنبال جذب اعتبارات و اقدامات مربوط به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش هستیم.

وی با اشاره به اینکه از دستگاه‌هایی که عناوین پژوهشی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دادند تقدیر خواهد شد افزود: ظرفیت‌های علمی و پژوهشی بسیاری در استان البرز وجود دارد که باید مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین بخش خصوصی از آنها مطلع شده و بهره‌برداری کنند.

معاون استاندار بر لزوم تسریع در ایجاد نمایشگاه دائمی استان نیز تاکید کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: