• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 963-793-5
  • خبرنگار : 58001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز خبرداد:

آموزش‌های الکترونیک ویژه‌ی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان آغاز شد

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز از آغاز آموزش‌های الکترونیک ویژه‌ی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد. 
منیره سهرابی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: در جوامع مدرن امروزی افراد جامعه باید دارای دانش مورد نیاز برای زندگی امروزی باشند که در این راستا آموزش‌های الکترونیک زمینه‌های مشارکت اقشار مختلف جامعه را فراهم می‌کند و از طریق روانسازی چرخه دانش اطلاعات جدید و بروز در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اهداف آموزش در جهاد دانشگاهی افزود: ارتقای سطح دانش، بینش و توان شاغلین دولتی و غیر‌دولتی مرتبط با حوزه‏های علمی و صنعتی با هدف ایجاد مهارت در نیروی انسانی، پرورش نیروی متخصص، خلاق و توانمند برخی از اهداف معاونت آموزشی جهاددانشگاهی است.
سهرابی یادآور شد: چهار مرکز از مراکز موجود در معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی البرز به ثبت نام اینترنتی مجهز شده است و شرایط برای ارائه آموزش‌های الکترونیکی فراهم شده‌است که امیدواریم بتوانیم در استان البرز به بهترین وجه آن را اجرا نماییم. 
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر آموزش‌های الکترونیک به صورت offline ویژه‌ی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز آغاز شده است.
سهرابی تصریح کرد: آموزش‌های الکترونیک ویژه‌ی کارکنان ادراه کل ورزش و جوانان در قالب 10 دوره، تحت عناوین «نظام مدیریت در عملکرد»، «بهره‌وری و تکنیک‌های اندازه‌گیری»، «مدیریت دانش»، «تناسب اندام»، «مدیریت و دانش در شرایط اضطراری»، «مدیریت بحران»، «مهارت‌های سازمانی فناوری اطلاعات»، «مدیریت فرایند سازمانی»، «مدیریت امنیت اطلاعات» و «مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات» تا پایان خردادماه برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی استان آمادگي خود را برای همكاري با تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اداري استان به منظور برگزاري آموزش‌هاي مورد درخواست و فراهم نمودن بستر مناسب برای تسهیل فرآیند آموزشی کارکنان اعلام مي‌دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: