• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-2291-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مأموریت ستاد اقتصاد مقاومتی البرز برای بهبود فضای کسب و کار


استاندار البرز و فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: راهکارهای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد فرصت‌های شغلی به ستاد فرماندهی استان اعلام شود.
به گزارش اایسنا منطقه البرز، سیدحمید طهائی عصر شنبه (20 خردادماه) در سی و نهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در سالن شهدای دولت برگزار شد، با بیان اینکه باید با رویکردی جدید به اقتصاد مقاومتی بنگریم، گفت: بررسی عملکرد این ستاد در سال گذشته و شناسایی و برطرف ساختن خلاها، نقشه راه را در سال جدید ترسیم می‌سازد.
وی با تأکید بر اینکه مصوبات این ستاد و وظایف ذاتی دستگاه‌ها نباید موجب موازی‌کاری در اجرای برنامه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی شود، گفت: یکی از مسئولیت‌های ستاد 24 گانه اقتصاد مقاومتی، ارتقای کار و بهبود فضای کسب و کار است. بنابراین یکی از عمده وظایف این ستاد یافتن راهکارهای تحقق این مهم خواهد بود.
فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در استان البرز همچنین موضوع بهره‌وری را نیز از جمله مولفه‌های مهم در حوزه اقتصاد مقاومتی دانست و البته تحقق آن را تنها رسالت یک دستگاه و سازمان ندانست و در این رابطه گفت: همه دستگاه‌ها در رابطه با بهره‌وری ورود پیدا کنند.
وی افزود: به همین منظور تیم‌های ارزیابی بهره‌وری تشکیل و روند اجرای آن را کنترل و نظارت و نتیجه را نیز به ستاد گزارش دهند. برنامه‌های کلی این ستاد از وزارت کشور به وزارتخانه‌های دیگر ارجاع شده و برش استانی هر کدام از طرح‌ها به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.
گفتنی است در سی و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، طرح شرکت ساتا وابسته به یک شرکت بیمه‌ای کشور تحت عنوان پردیس البرز نیز معرفی شد، این طرح در بیش از 840 هزار متر مربع و در حوزه‌های بهداشتی، درمانی، اداری و گردشگری پیش بینی شده و 21 هزار میلیارد ریال نیز برای آن برآورد هزینه شده است. این شرکت پیش از این بالغ بر 450 میلیارد تومان در البرز سرمایه‌گذاری کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: