• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-2591-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

اشتغال اصلی‌ترین نیاز جامعه است


مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: ٥٤ هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان مشغول به کار هستند.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، جهانگیر شاهمرادی در نشست مطبوعاتی عصر امروز خود اظهار کرد: بدون شک اصلی‌ترین نیاز جامعه امروز اشتغال است؛ چون با ایجاد اشتغال تولید رونق می گیرد و با رونق تولید جانی دوباره در جان اقتصاد کشور دمیده می‌شود.
وی ادامه داد: اگر تولید در کشور رونق بگیرد شاهد افزایش صادرات و ورود ارز به کشور خواهیم بود.
شاهمرادی افزود: واقعیت این است امروز حرف کشورهای فقیر در دنیا شنیده نمی شود و کشورهایی که ثروت زیادی دارند قدرت را در دست دارند. 
این مسئول با اشاره به جایگاه اقتصاد از منظر مقام معظم رهبری گفت: نام‌گذاری سال‌های اخیر با عناوین اقتصادی نشان از جایگاه این موضوع از دیدگاه مقام معظم رهبری دارد.
شاهمرادی خاطر نشان کرد: نباید فراموش کنیم اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر آن دارند، درون‌زا و برون‌گراست و از طریق آن می‌توان از وابستگی کشور کم کرد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز با اشاره به مشکلاتی که بیکاری ایجاد می‌کند، اضافه کرد: بیکاری بنیان خانواده‌ها را دچار تزلزل کرده و باعث بروز آسیب‌های مختلف در جامعه می‌شود.
شاهمرادی تاکید کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی نقش به سزایی در ایجاد اشتغال دارد .
وی گفت: در حال حاضر ۵۴ هزار نفر در واحدهای شهرک‌های صنعتی استان مشغول به کار هستند که امید است این تعداد تا پایان سال افزایش قابل توجهی داشته باشد. 
شاهمرادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بخشی از دستاوردهای این شرکت از سال گذشته تا کنون اشاره کرد و افزود: توسعه شهرک صنعتی اشتهارد یکی از مهم‌ترین اقدامات این شرکت در سال گذشته بوده است.
این مسئول تاکید کرد: اخذ مجوز برای ساخت یک شهرک نجم‌آباد و ایجاد شهرک اشتهارد دو از دیگر دستاوردهای این شرکت در طول سال گذشته بوده است.
وی ادامه داد: بدون شک با احداث این شهرک‌ها شاهد کاهش محسوس بیکاری در استان خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: