• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-11990-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

شناسایی بیش از هزار کودک زباله گرد در البرز


مسئول فرهنگی جمعیت امام علی (ع) البرز از فعالیت خانه‌های هنر و درمان در استان خبرداد.

مرتضی ظهوری درگفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: جمعیت امام علی (ع) البرز اقداماتی جهت شناسایی و خدمات رسانی به کودکان‌کار و زباله‌گرد استان صورت داده است.

ظهوری ادامه داد: تاکنون هزار و 150 کودک زباله‌گرد در استان شناسایی شده ولی بدون شک تعداد واقعی این کودکان بیش از این آمار است.

وی افزود: جمعیت امام علی (ع) البرز برای این‌ کودکان‌که اغلب سرپناهی ندارند و در گاراژها صبح را به شب میرسانند خانه هنری راه اندازی‌کرده است.

وی اظهارکرد: این‌کودکان ساعاتی از روز به این خانه که در میدان شهدای کرج واقع شده مراجعه‌کرده  و در برنامه‌های فرهنگی و هنری تدارک دیده شده شرکت می‌کنند.

ظهوری با اشاره به فعالیت یک خانه درمان در کرج اضافه‌کرد: این خانه نیز در یکی از طبقات ساختمان خانه هنر راه اندازی شده و به کلیه کودکان محروم استان خدمات رسانی می‌کند.

مسئول فرهنگی جمعیت امام علی (ع) البرزگفت: بخشی ازهزینه‌های مربوط به امورات این خانه‌ها از طریق خیران ثابت و بخش دیگری نیز توسط دیگر شهروندان نیکوکار استان تامین می‌شود.

وی ابرازکرد: این جمعیت به جز این دو خانه، دوخانه ایرانی در ملک آباد و سرآسیاب نیز دارد که  درآنها نیز به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست خدمات رسانی می‌شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: