• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-13590-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

البرزی‌ها فطریه خود را به‌ کودکان‌ کهریزک هدیه‌ کنند

مدیرآسایشگاه خیریه کهریزک البرز گفت: 340 نفر به صورت شبانه روزی دراین مرکز نگهداری می‌شوند.
افشین وجدانی روشن در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: موسسه كهریزك، مركزی خیریه، غیردولتی و مردمی است كه هیچ‌گونه بودجه ای از هیچ سازمان دولتی دریافت نمی‌كند.
وی ادامه داد: این آسایشگاه چند سالی است آغوش پر مهرش را برای سالمندان وكودكان معلول و افراد ناتوان گشوده و توانسته است خدمات مناسبی را به این افراد ارائه كند.
وی ادامه داد:  درحال حاضر 340نفر، اعم از كودكان معلول ذهنی، سالمندان، معلولان جسمی حركتی و بیماران ام اس به صورت شبانه روزی در آن نگهداری می‌شوند و 360نفر از مراقبت روزانه در مركز و 150 نفر از خدمات در خانه بهره می‌برند.
وی افزود: این مجموعه در زمینی به مساحت 80 هزار متر مربع، درصدد تامین مكانی برای بستری کردن بیش از هزارو 600 نفر در هفت مجموعه تخصصی متمركز در دو سایت پردیس شرقی و پردیس غربی است.
وجدانی روشن در خصوص برنامه ریزی برای آینده این مجموعه توضیح داد: آسایشگاه خیریه كهریزك البرز در نظر دارد در 10 سال آینده به عنوان یك مركز جامع و مرجع برای ارائه خدمات توانبخشی اعم از ویزیت، مراقبت روزانه، مراقبت در خانه و نگهداری شبانه روزی برای كودكان، سالمندان، معلولان جسمی- حركتی و بیماران ام اس به بهترین شكل و همگام با استانداردهای معتبر جهانی گام بردارد.
مدیرآسایشگاه خیریه کهریزک البرزگفت: بدون شک تحقق هدف مذکور بدون مشارکت خیران و نیکوکاران البرزی دشوار به نظر می‌رسد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه رمضان افزود: از  شهروندان البرزی تقاضا داریم برای رسیدن به اهدف این مجموعه ماررا یاری كنند و با نزدیك شدن عید سعید فطر، فطریه خود را  به كهریزك هدیه‌كنند.
وی اظهارکرد: بدون شک با اینکار مردم هم واجب خود را به جا آورده اند و هم قدمی برای شادکردن کسانی‌که دراین مجموعه نگهداری می‌شوند برداشته اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: