• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-1695-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

لطيفي: صبا خوش‌شانس بود كه بيش از يك گل نخورد/ از نتيجه راضي‌ام اما از شاگردانم خير!


سرمربی اکسین البرز گفت: از نتيجه بازي راضي هستم اما از عملكرد بازيكنان راضي نيستم؛ چراكه اگر دقت مي‌كردند بيش از ٣ گل به حريف مي‌زديم.
به گزارش ایسنا منطقه البرز ، علی لطیفی در پايان بازي تيمش مقابل صباي قم كه با پيروزي همراه شد، در جمع خبرنگان اظهار کرد: بازي زيبايي بود ، در اين ديدار بيش از ١٥ موقعيت صدرصد گلزني داشتيم اما با بي‌دقتي يكي پس از ديگري هدر رفت كه ناشي از تساوي در سه ديدار قبل بود و فشار زيادي براي پيروزي روي بازيكنان بود.
لطيفي ادامه داد: از نتيجه بازي راضي هستم اما از عملكرد بازيكنان راضي نيستم؛ چراكه اگر با دقت عمل بيشتر مي‌توانستيم بيش از ٣ گل به حريف بزنیم. ناراحتي و عصبانيت من براي اين بود كه پتانسيل اكسين فراتر از اين بوده، از بازيكنان توقع بيشتري دارم اما به دليل شرف و تعصبشان كه در طول بازي مردانه جنگيدند آنها را تحسين مي‌كنم.
وي در خصوص داوري افزود: داوران اين ديدار براي ما در بازي با برق در شيراز هم سوت زده بودند، با اينكه آن بازي با شكست ما همراه بود اما گفتم كه يكي از بهترين داوري‌هاي فصل را انجام دادند؛ در اين بازي هم عملكرد خوبي داشتند و گل ما و صبا مردود شد كه فكر مي‌كنم تصميمشان درست بود. اميدواريم كميته داوران از چنين داوران سالم و باشرفي در ساير بازي‌ها استفاده كند تا حقي از تيمي گرفته نشود.
  لطيفي در پايان در خصوص تيم حريف نيز بيان کرد: صبا بازي خيلي خوبي را به نمايش گذاشت، هومن افاضلي يكي از مربيان با دانش فوتبال ماست اما برخي افراد سودجو امروز عليه او شعار دادند. صبا همانند اكسين در دقيقه نود بسته شده است و هومن افاضلي نيز با دست خالي جلوي حريفان ظاهر مي‌شود. اميدوارم هواداران واقعي اين تيم با صبر و حوصله بيشتر شاهد روزهاي خوب صبا با وي باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: