• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2695-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

هیئت فوتبال البرز را علیه اکسین شانتاژ کرده‌اند/ اکسین بی‌کس‌ترین تیم فوتبال ایران است

سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز از رفتار هیئت فوتبال استان در قبال تیم اکسین انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز ، علی لطیفی در کنفرانس پس از بازی امروز با فجر سپاسی با بیان اینکه  بازی برای ما بسیار مهم و حیاتی بود، گفت: در نیمه اول هر دو تیم می‌توانستند گل بزنند، فجر بازی بسیار خوبی انجام داد، این تیم از تیم‌های خوب است و به آقای کلانتری تبریک می‌گویم.

لطیفی ادامه داد: در نیمه دوم با تغییر سیستم کاملا بر بازی احاطه داشتیم، در این نیمه تلاش بچه‌ها ستودنی بود. این سه امتیاز از امتیازهای حیاتی برای ما بود؛ چون هم در کورس قرار گرفتیم و هم به دو برد پی در پی دست یافتیم .

وی خاطرنشان کرد: با این برد بدشانسی‌هایی که گریبانگیر ما شده بود از بین رفت و خدا را شکر که برنده شدیم.

سرمربی اکسین به بعد حاشیه‌ای این بازی اشاره و اعلام کرد: این تیم بعد از خداوند با همت مدیرعامل، بچه‌ها، آقای حسنوند، حاج حمید کریمی که واقعا مردانگی را برای اکسین معنا کرده و آقای غفرانی می‌چرخد.

لطیفی ادامه داد: این تیم بی‌کس‌ترین تیم فوتبال ایران است، چون هیچ جا ندیدم هیئت فوتبال علیه تیمی به خاطر پول صحبت کند.

وی افزود: تیم من دیروز از هم پاشیده بود؛ در حالی که هیئت فوتبال استان‌های دیگر کمک کرده‌اند اما تا حالا کی هیئت فوتبال البرز را دیده، برخی دشمنی می‌کنند که این تیم را زمین بزنند.

سرمربی اکسین ادامه داد: ما یک کارمند هیئت فوتبال را نمی‌توانیم سر تمرین بیاوریم، هر کی هم می‌آید می‌گوید باید به من پول دهید .

وی خاطرنشان کرد: این تیم مال این استان است باید پشتیبان این تیم باشیم، زمانی که این تیم  را به من دادند، گفتند آن را در لیگ حفظ کن اما الان در کورس است؛ بنابر‌این باید حمایت شود.

لطیفی از رفتار هیئت فوتبال البرز انتقاد کرد و گفت: هیچ هیئت فوتبالی به این شکل ندیدم، اما می‌دانم که اعضای هیئت ذهنیت بدی ندارند، اینها را شانتاژ کرده‌اند که چنین گفته‌اند.

وی در پایان تصریح کرد: نیم فصل حتما باید جذب بازیکن داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: