• شنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-1594-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

نشست‌های «روایتی دانشگاهی از راهپیمایی اربعین» در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود

طی دو نشست در دانشگاه خوارزمی، دستاورد حضور دانشگاهیان در مراسم پیاده‌روی اربعین و دلالت‌های فرهنگی- اجتماعی آن تحلیل و بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، دانشکده علوم انسانی- اجتماعی این دانشگاه در نظر دارد دستاورد حضور دانشگاهیان در مراسم پیاده‌روی اربعین و دلالت‌های فرهنگی- اجتماعی آن را تحلیل و بررسی کند.

نشست اول «روایتی دانشگاهی از راهپیمایی اربعین»، روز دوشنبه ۲۸ آبان‌ماه در محل این دانشگاه در کرج برگزار می‌شود که دکتر عدنان اشکوری مدیر گروه زبان و ادبیات عربی، دکترمحمدجواد رضایی مدیر گروه فلسفه، دکتر کاظم میقانی عضو هیأت علمی گروه تاریخ و موسی‌الرضا بنفشه مدیر خدمات آموزشی دانشکده علوم انسانی دانشگاه خوارزمی به بررسی و تحلیل موضوع می‌پردازند.

همچنین در نشست دوم که روز سه شنبه ۲۹ آبان‌ماه در محل این دانشگاه در تهران برگزار می‌شود، دکتر سیدهدایت‌الله جلیلی مدیر گروه قرآن و حدیث، دکتر فاطمه جواهری عضو هیأت علمی گروه جامعه‌شناسی، زهراسادات روح‌الامینی دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی و یاسر فروغی دکترای سیاستگذاری فرهنگی دانشگاه خوارزمی به ارائه مطلب خواهند پرداخت.

گفتنی است این دو نشست از ساعت ۱۲:۱۵ تا ۱۳:۳۰ در سالن‌های اجتماعات دانشکده علوم انسانی- اجتماعی دانشگاه در کرج و تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: