• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-3693-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

امام جمعه فردیس:

فضا برای فعالیت جهاد دانشگاهی در فردیس باز شود

امام جمعه فردیس با بیان اینکه افتتاح بانک خون بند ناف در فردیس کار بسیار ارزشمندی است، گفت: هیچ کس نمی‌تواند خدمات جهاد دانشگاهی که به توسعه علم در کشور منجر شده را منکر شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز،  حجت الاسلام و المسلیمن دکتر سیدعلی اکبر ایمانی در مراسم افتتاح بانک خون بند ناف فردیس گفت: جا دارد از مسئولین جهاد دانشگاهی که این مرکز را در شهرستان فردیس راه‌اندازی کردند تشکر کنم.
ایمانی افزود: توجه جهاد دانشگاهی به فردیس برای ما یک نعمت بزرگ است و باید برای این کار باارزش به نیروهای این نهاد به خصوص دکتر هاشمی، ریاست جهاد دانشگاهی البرز خسته نباشید گفت.
وی با بیان اینکه فردیس ظرفیت‌های بسیار زیادی دارد ادامه داد: اما زیرساخت‌های لازم برای بالفعل شدن این پتانسیل‌ها مهیا نبوده است.
امام جمعه فردیس به درخشش مردم این شهرستان در عرصه‌های مختلف علی رغم نبود زمینه‌‍‌‌های لازم اشاره و اعلام کرد: در عرصه‌های دانش‌آموزی، قرآنی، ورزشی و ... عملکرد خوبی را شاهد هستیم.
ایمانی در ادامه با بیان اینکه افتتاح بانک خون بند ناف در فردیس کار بسیار ارزشمندی است، گفت: هیچ کس نمی‌تواند خدمات جهاد دانشگاهی که به توسعه علم در کشور منجر شده را منکر شود.
وی ادامه داد: اگر قرار است کشور به اوج برسد این مهم جز با روحیه جهادی محقق نخواهد شد.
ایمانی خاطرنشان کرد: ما برای کار جهاد دانشگاهی ارزش زیادی قائل هستیم، بنابراین فضا برای فعالیت این نهاد در شهرستان فردیس باید باز شود.
امام جمعه فردیس در پایان اعلام کرد: نتیجه کار جهاد دانشگاهی برای شهرستان و استان ارزشمند خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: