• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-390-5
  • خبرنگار : 58001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

شهردار فردیس:

ادامه ساخت و ساز غیر مجاز در فردیس قابل توجیه نیست

شهردار فردیس بر ضرورت تفکیک مناسب زیرساخت‌های این شهرستان تاکید کرد.
منوچهر غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: شهروندان فردیسی برای تبدیل این شهر به شهرستان و رساندن آن به استقلال تلاش بسیاری کرده‌اند به همین دلیل باید به هدفشان یعنی آبادانی فردیس برسند.
وی ادامه داد: باید با برنامه ریزی درست و مناسب شرایطی را رقم بخورد که به‌ درستی نیازهای مردم برآورده شود.
وی با اشاره به برخی مشکلات پیش روی این شهرستان توضیح داد: در حال حاضر یکی از مشکلاتی که بعد از جدایی فردیس از کرج رقم خورده عدم ‌تفکیک مناسب زیرساخت‌ها است.
این مسئول افزود: با جدیت به دنیال تفکیک زیرساخت‌های  فردیس هستیم تا هر چه سریع‌تر ادارات و دستگاه‌ها به صورت مستقل در آن مستقر شوند.
شهردار فردیس ساخت و سازهای غیرمجاز را از دیگر مشکلات عمده در این شهرستان عنوان کرد وگفت:  ادامه روند ساخت و سازهای غیرمجاز در فردیس به هیچ‌ وجه قابل قبول نیست.
غفاری تصریح کرد: پیش از این نظارت درست بر این موضوع وجود نداشته و ساختمان سازی مورد استفاده سودجویان قرار گرفته است.
وی اظهارکرد: بدون شک  نظارت دقیق و‌ مقابله با ساخت‌و‌‌ساز‌های غیرمجاز از اهداف مهم شهرداری فردیس خواهد بود.
شهردار فردیس درباره شرایط عمرانی و‌ خدماتی این شهرستان افزود: خدمات‌رسانی در این شهر در گذشته به اندازه کافی انجام نشده و این موضوع موجب شده است که با عقب‌افتادگی‌هایی همراه شویم.
وی با تأکید بر اینکه از این پس باید به ‌صورت جدی‌تر و دقیق‌تر فعالیت‌های خود را انجام دهیم ادامه داد: فردیس از جمعیت بالایی برخوردار است و ‌لازم است با توجه به حجم جمعیت و ظرفیت‌های این شهر شهروندان آن  از خدمات ویژه‌ای برخوردار شوند.
وی در ادامه با اشاره بر اینکه رسیدگی به فردیس باید همچون کلانشهرها ویژه و کافی باشد تصریح می‌کند: جمعیت این شهرستان یک ‌فرصت است که می‌توانیم با برنامه‌ریزی درست از این فرصت نهایت استفاده را ببریم. این مسئول در پاسخ به اینکه نخستین تجربه استقلال شهر چه دشواری‌هایی را برای فعالیت‌های عمرانی و ارائه ‌خدمات شهری به همراه دارد می‌گوید: این بخش از فعالیت بسیار سخت است، زیرا تاکنون به‌ صورت درست به این شهر رسیدگی نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: