• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-490-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

تقویت نیرو و تجهیزات یگان امداد پلیس البرز

فرمانده نیروی انتظامی البرز گفت: جایگاه سازمانی پلیس البرز ارتقا می‌یابد.
به‌ گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سردار عباسعلی محمدیان در نشست تعاملی با رییس‌ کل دادگستری البرز، اظهار کرد: با تلاش‌های پلیس هم فضای خرید و فروش اموال سرقتی برای مالخران نا امن شده  و هم فضای جولان برای سارقان به شدت محدود شده است.
وی با اشاره به فعالیت یگان امداد پلیس در سطح استان ادامه داد: یکی از اقدامات پلیس برای تقویت امنیت و آرامش در استان توجه بیشتر به یگان امداد بوده است تا از این طریق بتواند حضور پررنگ و مؤثرتری در جامعه داشته باشد.
فرمانده انتظامی استان البرز گفت:  درحال تقویت نفرات و تجهیزات این یگان هستیم تا نیروهای آن بتوانند در عملیات‌های مختلف حضور پررنگ‌تری داشته باشند.
این مسئول توضیح داد:  بدون شک استانی شدن این یگان قدرت تحرک بیشتری به نیروی انتظامی البرز می‌دهد.
سردار محمدیان افزود: حدود ۸۰  سرفصل کاری طراحی و به یگان‌های مربوط ابلاغ‌شده تا بتوانیم عملکرد خود را در کمیت و کیفیت افزایش دهیم.
وی گفت: خوشبختانه با ارتقای جایگاه فرماندهی انتظامی استان موافقت شده و این موضوع در ستاد کل نیروی‌های مسلح نیز به تصویب رسیده است و با توشیح فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) اجرایی خواهد شد.
وی اضافه کرد: درآینده نزدیک شاهد افزایش تعداد نیروهای پلیس البرز با همین سازمان موجود خواهیم بود که در بالا رفتن ضریب امنیت استان تأثیرگذار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: