• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-1190-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ارسال بیش از هشت میلیارد تومان کمک به مناطق زلزله زده غرب‌ کشور

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از جمع آوری و ارسال حدود هشت میلیارد و 311 میلیون تومان کمک از طرف جمعیت هلال احمر البرز و کمک های مردمی به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.
ناصر چرخساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: کمک های مردمی و جمعیت هلال احمر استان توسط یک فروند هواپیما و 202 خودرو سنگین به مناطق زلزله زده غرب کشور  ارسال شد که هزینه تقریبی این اقلام هشت میلیارد و 311 میلیون تومان بوده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: تا کنون  هفت هزار تخته چادر به ارزش چهار میلیارد و 900 میلیون تومان، نه هزار پتو به ارزش ۳۶۰ میلیون تومان، دو هزار ست ظروف به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان، هشت هزار والور به ارزش ۸۰۰ میلیون تومان و یک هزار کیلو گرم نایلون به ارزش ۷۰ میلیون تومان به مناطق غرب کشور ارسال شده است.
وی با اشاره به اینکه اقلام اهدایی شهروندان شامل پتو‌، آب معدنی، کنسروجات، لوازم بهداشتی و لباس گرم به ارزش یک میلیاردو 500 میلیون تومان به مناطق غرب کشور ارسال شده ، ابراز کرد: این اقلام توسط ۱۵۲ خودرو سنگین با هزینه صد و 52 میلیون تومان به استان کرمانشاه ارسال شده است.
چرخساز از جمع آوری دویست و 27 میلیون و هشتصدونود و هفت هزارتومان کمک های نقدی مردمی به زلزله زدگان تا کنون خبر داد و خاطرنشان کرد: در مجموع البرز حدود هشت  میلیارد و 311 میلیون تومان به مردم زلزله زده مناطق غرب کشور کمک کرده است.
این مسئول توضیح داد: اقلام مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه پتو، کنسروجات، وسایل بهداشتی است و شهروندان می توانند این اقلام را به پایگاه های هلال احمر در سطح استان تحویل دهند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز با بیان این‌که ستاد مرکزی جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان مناطق غرب کشور، جمعیت هلال احمر شهرستان کرج واقع در کرج- چهارراه طالقانی است، تاکید کرد: شهروندان می توانند، کمک های خود را نیز به این ستاد تحویل دهند.
 وی ضمن تشکر از کمک های انسان دوستانه شهروندان البرزی به مناطق زلزله زده، تصریح کرد: شهروندان می توانند برای کمک رسانی به مردم زلزله زده شماره *۷۲۴# را شماره گیری‌کنند.
چرخساز با اشاره به اینکه شماره حساب جمع آوری کمک های مردمی ۹۹۹۹۹ به نام‌جمعیت هلال احمر و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ است، اظهار کرد: شهروندان می‌توانند از این راه ها نیز به مردم مناطق زلزله زده، کمک کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: