• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-5390-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

شهردار کرج:

بودجه 97 شهرداری کرج به سمت توسعه محلات سرازیر می‌شود

شهردار کرج اظهار کرد: مردم کرج از نبود پارک، فضای درمانی-بهداشتی، سرانه‌های ورزشی و بهداشت شهری گلایه دارند بنابراین رویکرد ما بر بهبود این وضعیت استوار است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اصغر نصیری در بیست و هفتمین جلسه شورای شهر کرج که چهارشنبه هشتم آذرماه برگزار شد، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی شهرداری، توسعه محلات و اولویت دادن به محلات به عنوان بستر اصلی شهر است که اگر از آن غافل شویم نابسامانی‌های موجود در محلات همچنان ادامه خواهد یافت.
نصیری به روند تهیه اسناد توسعه محلات شهر کرج اشاره و اعلام کرد: تاکنون برای این موضوع اقدامات زیادی صورت گرفته است.
وی به بازدیدی که اخیرا از منطقه کیانمهر داشته است اشاره و اعلام کرد: این منطقه 15 هزار نفر جمعیت دارد، طبق استانداردها این منطقه باید دارای 30 هکتار فضای خدماتی باشد اما تنها چیزی که در آن وجود دارد یک پارک کوچک است.
شهردار کرج بر لزوم همکاری شورای برای سوق دادن بودجه سال آینده به سمت اولویت‌های اصلی تاکید خاطرنشان کرد: بودجه باید به سمت تامین زیرساخت‌های محلات برود.
نصیری با بیان اینکه شهرداری باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشد گفت: در برخی محلات حتی یک مترمربع فضای فرهنگی و ورزشی وجود ندارد.
وی افزود: برای افزایش تعلق خاطر مردم به شهر  باید این سرانه‌ها را افزایش و بر آن به عنوان ضرورت و شرط لازم توسعه تاکید کنیم.
شهردار کرج با بیان اینکه پروژه‌های بزرگی که در شهر شروع شده است نیز باید به اتمام برسد گفت: پروژه‌های بزرگ اگرچه اهمیت دارد اما برخی از این پروژه‌ها که قبلا انجام شده رضایت مردم را به دنبال نداشته است.
وی در پایان اظهار کرد: مردم کرج از نبود پارک، فضای درمانی-بهداشتی، سرانه‌های ورزشی و بهداشت شهری گلایه دارند بنابراین رویکرد ما بر بهبود این وضعیت استوار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: