• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-7390-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

عضو شورای شهر کرج:

ورای جناح‌بندی‌ها باید امید را در کرج حفظ کنیم

عضو شورای شهر کرج از روند به کارگیری نیروهای خارج از شهرداری کرج در این نهاد توسط شهردار کرج انتقاد کرد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، رحیم خستو در نطق پیش از دستور بیست و هشتمین جلسه شورای شهر کرج که یکشنبه 12 آذر برگزار شد، گفت: از روزی که آقای نصیری به عنوان شهردار کرج مستقر شد؛ اعضای شورای اعلام کردند که پیروزی شهردار آرزوی شوراست و مسیرها متفاوت نخواهد بود.
خستو افزود: پیش از انتخاب شهردار، لیست امید معیارهایی را اعلام کرد که از جمله آن می‌توان به بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود برای مسئولیت‌ها، شناخت کافی از ظرفیت‌ها و محدویت‌ها برای مدیریت شهری، شایسته‌سالاری و اقدام برای توانمندسازی بانوان و جوانان برای مدیریت شهری نام برد.
وی ادامه داد: اما در این مدت شیوه‌ها به گونه‌ای دیگر در حال رقم خوردن است و گویا شهردار باوری به استفاده از نیروهای متخصص کرج ندارد.
خستو با بیان اینکه شنیده‌ها حاکی از نگاه بالا به پایین و از موضع بالا به کارکنان شهرداری است افزود: تعداد زیادی از نیروهایی که مشخص نیست و بدون وضعیت قانونی در لابی‌های شهرداری حضور دارند.
وی اضافه کرد: حضور افراد بدون رابطه استخدامی و دسترسی آنان به اسناد جرم محسوب می‌شود.
این عضو شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: در این مدت در شورای شهر تمام انرژی ما صرف افرادی شده که از خارج از کرج می‌آیند؛ شهردار باید به این وضعیت پایان دهد.
خستو افزود: گویا باید به جای مدیران اتوبوسی از اصطلاح مدیران مترویی استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه برخی نیروهای به کار گرفته شده نسبت به کارکنان شهرداری مزیتی ندارند گفت: ما موظفیم ورای نگاه‌های جناحی امید را حفظ کنیم؛ این مقوله باید پایان یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: