• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-2493-5
  • خبرنگار : 58001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ایجاد نشاط، اولویت اصلی در برنامه‌های ورزشی دانشگاه خوارزمی

مدیر تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی گفت: تمام تلاش خود را برای ایجاد و گسترش سرانه اماکن ورزشی دانشجویان و دانشگاه خوارزمی به ویژه برای دختران خوابگاهی به کار گرفته‌ایم.
مسعود جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: علی‌رغم کمبود امکانات و بودجه، برای توسعه ورزش دانشجویی برنامه‌هایی در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: در حال حاضر سرانه فضای ورزشی 170 تا 180 سانتیمتر است اما سرانه ورزش در دانشگاه خوارزمی با این استاندارد فاصله دارد.
جوکار خاطرنشان کرد: در راستای توسعه صنایع اماکن ورزشی کارهایی صورت گرفته که از جمله آن‌ها می توان به ایجاد پارک آفتاب در خوابگاه دختران،  پیگیری فاز دوم گسترش و ایجاد امکانات در محیط خوابگاه دختران برای انجام فعالیت های دوچرخه سواری،  پیاده روی،  والیبال ساحلی،  تنیس روی میز، اسکیت و.... اشاره کرد.
وی خاطر نشان کرد: برای توسعه فضای ورزشی با ریاست دانشگاه تدابیری اندیشیده شد که در حال پیگیری است از جمله امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه‌های منطقه یک که یکی از این موارد است.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی اضافه کرد: از دیگر اهداف بلند مدت دانشگاه عقد قرارد های BOT می‌باشد که طی آن فضای ورزشی توسط پیمانکار ایجاد شده و برای مدت معلوم استفاده و پس از آن در اختیار دانشگاه قرار می‌گیرد و در مدت قرارداد سانس‌هایی به تربیت بدنی جهت استفاده دانشجویان و کارکنان تعلق خواهد گرفت.
وی افزود: در مجموع تمام سعی ما ایجاد روحیه و پویایی در محیط زندگی دانشجویان می باشد. به عنوان مثال برگزاری کلاس های ورزشی و آموزشی با تخفیفات ویژه و به نوعی کار آفرینی برای دانشجویان با انجام کلاس های مربیگری و داوری.
این مسئول در پایان به حضور قهرمانان ورزشی در دانشگاه خوارزمی اشاره و اذعان کرد: امیدواریم با حمایت همه قسمت ها در جذب قهرمانان ورزشی که افتخار کشور و دانشگاه هستند گام قویتری برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: