• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-792-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز:

جمهوری اسلامی ایران در منطقه حذف‌شدنی نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: آنچه که علی رغم شیطنت ها رخ داد این بود که نظام به دنیا ثابت کرد جمهوری اسلامی انزوا پذیر نیست؛ دولت در دنیا ثابت کرد جمهوری اسلامی در هیچ عرصه ای و منطقه ای قابل حذف شدن نیست.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، فتح الله حقیقی در همایش گفتمان اعتدال که عصر دوشنبه 13 آذر، در سالن همایش‌های میلاد کرج برگزار شد، ضمن تبریک سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت گفت: دولت معتقد است شرایط امن با همدلی حاکم می‌شود و همه اقشار در دستیابی به این امر مهم سهیم هستند تا حرکت‌های اجتماعی و عمرانی شتاب یابد.
حقیقی افزود: همه باید به موضوع وحدت توجه ویژه داشته باشند در این راستا می‌توان یکی از مصادیق وحدت را مشارکت بالای مردم در انتخابات 29 اردیبهشت امسال دانست.
وی با بیان اینکه اگرچه در حوزه سیاست خارجی توطئه‌های بسیاری را علیه ایران اسلامی شاهد بودیم که از جمله آن می توان به جایگزینی جنگ رو در رو با جمهوری اسلامی به جنگ نیابتی اشاره کرد  اظهار کرد:  ولی هیچ اندیشه ای نمی‌تواند خدشه ای در آرمان‌های نظام ایجاد کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز ادامه داد: تهدیدات امنیتی با هدف ایجاد افتراق بین اقوام و مذاهب، تهدیدات اقتصادی، تهدیدات ایدئولوژیکی ( تفکر تفکیری درمقابل تفکر ناب اسلامی)، ازدیگر توطئه ها بود که خنثی شد.
وی خاطرنشان کرد: آنچه که علی رغم شیطنت ها رخ داد این بود که نظام به دنیا ثابت کرد جمهوری اسلامی انزوا پذیر نیست؛ دولت در دنیا ثابت کرد جمهوری اسلامی در هیچ عرصه‌ای و منطقه‌ای قابل حذف شدن نیست.
حقیقی با بیان اینکه درکنار مذاکره اقتدار خود را به دنیا نشان دادیم و امروز گفتمان اعتدال بر هر افراطی گری و ستیزه جویی فایق آمده است افزود: به دنیا نشان دادیم دیپلماسی فرزندان شایسته این نظام برتر است و در داخل همدلی ایجاد شد و به جهانیان صلح‌آمیز بودن موضوع هسته ای را اعلام کردیم.
وی خاطرنشان کرد: دولت خود را در داخل ملزم به حفظ و زنده نگه داشتن آرمان های انقلاب اسلامی و تاکیدات مقام معظم رهبری می داند تا در جهت وحدت حداکثری هرچه بیشتر پیش رویم.
حقیقی در پایان تصریح کرد: برهمین اساس دولت معتقد است تمام سرمایه‌های دولت اجتماعی هستند ومایل نیست به این سرمایه‌های اجتماعی خدشه ای وارد شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: