• سه شنبه ۲۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-1795-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

لطیفی:

جشن صعود به لیگ برتر را با اکسین خواهیم گرفت

سرمربی تیم فوتبال دسته اولی اکسین البرز با بیان اینکه بودجه اکسین در این فصل یک سوم فصل قبل است، گفت: با همه مشکلات، اشتباهات داوری و دشمنی برخی افراد تاریخ مصرف گذشته، اکسین در پایان نیم فصل اول بر همه مشکلات پیروز شد و در نیم فصل دوم نتایجی درخشانتر کسب خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، علی لطیفی گفت:  بی شک قهرمانی و بی شکستی در بازی‌های خانگی و کسب عنوان ششمی با فاصله‌ای اندک با تیم‌های بالای جدول و البته قرار گرفتن در جمع تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر جز با فداکاری، گذشت، تلاش، معرفت و ایمان به موفقیت از جانب مجموعه اکسین به ویژه بازیکنان میسر نبود.
لطیفی افزود: آن هم برای تیمی که یک هفته به شروع مسابقات بسته شد، بیش از 90 درصد بازیکنان به دلایل مختلف از تیم رفته بودند، بدون بدنسازی و کارهای تاکتیکی، با یک سوم بودجه فصل گذشته، بدون حمایت مسئولان ورزشی و سیاسی استان البرز و با کم لطفی داوران که به تایید کارشناسان و کمیته داوران که 10 پنالتی مسلم را برای اکسین نگرفتند و در عوض با اشتباهات عجیب به بعضی از تیم‌ها، پنالتی‌های آنچنانی هدیه و حمایت‌های آشکار کردند.
وی خاطرنشان کرد: در آخر اینکه افرادی تاریخ مصرف گذشته برای رسیدن به اهدافشان از ابتدا با مجموعه اکسین به ویژه بنده و بازیکنانم دشمنی کردند و اکسین را گزینه اصلی سقوط قلمداد کردند.
سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز تصریح کرد: ولی با لطف خداوند بی همتا، شفاعت شهدا و زحمات شبانه‌روزی مجموعه اکسین بر همه مشکلات پیروز شدیم و انشاالله در نیم فصل دوم نتایجی بسیار بهتر و درخشانتر از نیم فصل اول رقم خواهیم زد و همراه با مدیریت، کادر فنی، بازیکنان، کادر پزشکی، تدارکات و همه زحمتکشان باشگاه اکسین، جشن صعود خواهیم گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: