• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-293-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دانشجویان البرزی از ایران خودرو بازدید کردند

به همت مرکز گردشگری علمی فرهنگی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز و با همکاری انجمن دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه خوارزمی دانشجویان رشته مهندسی صنایع این دانشگاه از کارخانه ایران خودرو بازدید کردند.
به گزارش ایسنا منطقه البرز، دانشجویان در این برنامه ضمن آشنایی با مجموعه ایران خودرو  به بازدیدی شماتیک از تولید یک خودرو پرداخته و با مراحل تولید یک خودرو آشنا شدند.  
سالن‌های پرس، بدنه‌سازی، رنگ، مونتاژ و موتورسازی از جمله بخش‌هایی بود که مورد بازدید دانشجویان قرار گرفت.
گفتنی است در سالن پرس قطعات بدنه و شاسی تهیه و تولید می‌شد، اجزای مختلف خودرو نظیر گلگیرها، درب‌ها و... به صورت پرس شده و با سرعت زیاد تولید شده در انتها قطعات ساخته شده بدنه خودرو، برای طی مراحل بعدی به سالن بدنه و ساخت منتقل می‌شد، در بازدید از سالن بدنه‌سازی، روند کاری خط مکانیزه و رباتیک بدنه‌سازی ایران خودرو مشاهده شد، در سالن مونتاژ نیز دانشجویان با نحوه مونتاژ قطعات آشنا شدند.
همچنین مهندسان خط تولید در ابتدای هر سالن به ارائه توضیحاتی درباره فرآیند کار و پاسخگویی به سوالات دانشجویان می‌پرداختند.
دکتر محمدوحید سبط، عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه خوارزمی در این بازدید، گروه دانشجویی را همراهی کرده و ضمن بازدید به ارائه توضیحات تکمیلی می‌پرداخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: