• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-691-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

پرداخت تسهیلات 6 ساله برای توسعه کشت گیاهان داروئی در البرز

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: در راستای سیاست های دولت مبنی بر ایجاد اشتغال  و توسعه کشت گیاهان داروئی ستادی تحت همین عنوان در کشور و همچنین در استان راه اندازی شده و اهداف اصلی آن توسعه گیاهان با ارزش داروئی است.

 به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سید مجید موسوی گفت: گیاهان داروئی برای سلامتی انسان نقش اساسی دارند علاوه بر این  در امر ایجاد اشتغال و تولید ناخالص ملی و در بحث صادرات هم  به همین ترتیب اهمیت و تاثیر گذاری بالایی خواهند داشت.

موسوی افزود: با همت دستگاه های دست اندرکار و بخش خصوصی جلسات مختلفی با مباحث زنجیره تولید تا فرآوری و صادرات تشکیل دادیم. که انشاالله نتایج خوبی در پی خواهد داشت .

وی ادامه داد: بدین منظور کشاورزانی که علاقمند به کشت گیاهان داروئی باشند شناسایی خواهند شد و آن ها را به کارگاه ها و صنایعی که فرآوری گیاهان داروئی دارند متصل خواهیم کرد، به نحوی که وقتی کشاورزی محصولی را کشت می کند اطمینان داشته باشد که محصول خود را می تواند به فروش برساند.

این مسئول اضافه کرد: برای توسعه این کار تسهیلات با نرخ سود 6 درصد با دوره بازپرداخت 6 ساله در نظر گرفته شده بنابراین  کلیه افرادی که علاقمند به اشتغال در این امر هستند می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: