• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-393-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

البرز چند مدرسه دارد؟

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس البرز گفت: سیستم گرمایشی بیش از 15 هزار کلاس درس در استان استانداردسازی شده است.
فرامرز مهدوی اصل در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در حال حاضر دو هزار و 443 مدرسه دولتی و غیر دولتی در استان فعال است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه به اینکه در فصل سرما قرار داریم، باید سیستم گرمایشی این مدارس به گونه‌ای باشد که دانش‌آموزان دچار مشکل نشوند.
مهدوی اصل با اشاره به نظارت بر سیستم گرمایشی مدارس افزود: قبل از آغاز سال تحصیلی جدید، سیستم گرمایشی مدارس استان توسط کارشناسان مورد بازدید قرار گرفته است.
این مسئول با اشاره به سیستم گرمایشی مدارس استان توضیح داد: در حال حاضر گرمایش هیچ مدرسه‌ای در استان حتی در روستاهای طالقان و چالوس از طریق بخاری نفتی تامین نمی‌شود تا خدای نکرده شاهد بروز حوادث ناگوار نباشیم.
وی ابراز کرد: با اجرای طرح استانداردسازی سیستم گرمایشی در مدارس، بخاری‌های گازسوز و نفتی از مدارس این استان جمع‌آوری شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس البرز گفت: درحال حاضر در استان فقط دو مدرسه بخاری‌سوز داریم و سایر مدارس به سیستم گرمایشی مرکزی و استاندارد مجهز شده‌اند.
مهدوی اصل در پایان افزود: تا کنون سیستم گرمایشی 15 هزار و 704 کلاس درس این استان به جز کلاس‌های دو مدرسه، استانداردسازی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: