• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-793-5
  • خبرنگار : 58007
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اکبریان: وزیر علوم قبل از هرگونه بحرانی درباره مدیریت دانشگاه خوارزمی تصمیم گیری کند

نماینده کرج در تذکری به وزیر علوم خواستار پیگیری وضعیت دانشگاه خوارزمی شد و گفت که وزیر علوم باید قبل از بروز هر گونه بحرانی درباره مدیریت دانشگاه خوارزمی تصمیم گیری کند چون در غیر این صورت بروز هر اتفاقی برعهده وزارت علوم و رئیس دانشگاه خواهد بود.

به گزارش ایسنا، عزیز اکبریان در پایان جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) با تبریک میلاد حضرت مسیح (ع) به مردم ایران و همه مسیحیان جهان در تذکری به وزیر علوم درباره وضعیت مدیریت دانشگاه خوارزمی گفت: دانشگاه خوارزمی قدیمی‌ترین دانشگاهی است که در کشور تاسیس شده اما مدیریت آن باعث ایجاد ضعف و ناتوانی در دانشگاه شده است.

به گفته وی، بی توجهی زیادی نسبت به اساتید بومی استان البرز در دانشگاه خوارزمی می‌شود که این دانشگاه را در حالت بحران قرار داده است؛ به طوری که رئیس این دانشگاه فکر می کند فقط باید دستور دهد حال اینکه دانشگاه دارای هیئت علمی و هیئت امنا است و حرمت هیچکدام را نگه نمی دارد.

نماینده کرج با این ادعا که رئیس دانشگاه خوارزمی با مسئولان این استان ، استاندار، نمایندگان و نماینده ولی فقیه همکاری درستی ندارد، گفت: وزیر علوم باید قبل از بروز هر گونه بحرانی درباره مدیریت دانشگاه خوارزمی تصمیم گیری کند چون در غیر این صورت بروز هر اتفاقی برعهده وزارت علوم و رئیس دانشگاه خواهد بود.

اکبریان در تذکری دیگری به وزیر راه و شهرسازی از پایان نیافتن پروژه اتوبان تهران شمال بعد از گذشت ۱۸ سال انتقاد کرد و گفت: این وضعیت درباره بزرگراه شهید همت نیزصدق می کند که بعد از ۱۰ سال تکمیل نشده است. پروژه کمربندی جنوبی شهرستان کرج نیز علیرغم داشتن مصوبه دولت هنوز حتی مناقصه ای برایش برگزار نشده است.

وی در پایان در تذکری  به وزرای کشور و تعاون نسبت به تعطیلی شرکت متروی شهر کرج بعد از گذشت یک سال انتقاد کرد و گفت که این دو وزارتخانه پاسخگوی این اتفاق نیستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: