• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-492-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

البرز با تنوع قومیتی و مهاجرت ویژگی خاصی پیدا کرده است


سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان بر انتخابات استان البرز در خصوص وضعیت البرز و تفاوت آن نسبت به سایر استان‌ها تصریح کرد:  البرز به دلیل مهاجرت و ویژگی‌های قومیتی شرایط خاصی دارد که در کمتر استانی شاهد آن هستیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سیدرضا نوراللهی در نشست خبری که سه‌شنبه (5 دی ماه) در دفتر نظارت و ،بازرسی شورای نگهبان بر انتخابات استان البرز برگزار شد گفت: شورای نگهبان براساس اصول متعدد قانون اساسی وظایفی را بر عهده دارد که بخشی را به صورت مستقیم و بخشی را هم برای نظارت بر انتخابات از طریق بازوهای توانمند خود در استان‌ها و شهرستان‌ها انجام می‌دهد.

نوراللهی با بیان اینکه شورای نگهبان وظایف خود را به منظور پاسداری از آرا مردم در انتخابات انجام می‌دهد خاطرنشان کرد: دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان البرز نیز مانند دیگر دفاتر این مهم را بر عهده دارد تا در زمان انتخابات بتواند این وظیفه را انجام دهد.

وی که به تازگی به عنوان سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان بر انتخابات در استان البرز تعیین شده است ضمن تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین روحی یزدی گفت: جابجایی در نهادها یک امر طبیعی است و آقای روحی یزدی در مدت خدمت خود زحمات قابل تقدیری کشید.

این مسئول در خصوص وضعیت البرز و تفاوت آن نسبت به سایر استان‌ها نیز تصریح کرد:  البرز به دلیل مهاجرت و ویژگی‌های قومیتی شرایط خاصی دارد که در کمتر استانی شاهد آن هستیم.

وی افزود: همچنین احزاب، گروه‌ها و جریانات در این استان فعال  هستند و به همین دلیل البرز شرایط خاص خود را دارد.

  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: