• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-992-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز:

حماسه نهم دی نشان دهنده بصیرت و تقید مردم به نظام و ولایت بود

مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز نهم دی ماه 88 نشان از بصیرت و تقید مردم ایران اسلامی به نظام و ولایت بود.
حجت الاسلام عباس مسعودی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: سال 88 دشمن تصور کرده بود با بهرگیری از عدم بصیرت تعدادی از جوانان ناپخته و هدایت و جهت دهی آنها می تواند نظامی را که شاکله اصلی آن خون شهدا و جانبازان است را ساقط کند.
وی ادامه داد:دشمنان نقشه چیده بودند با بهرگیری از شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی و جهت دهی به عده ای آشوبگر پایه های نظام را سست کنند ولی بصیرت مردم مانع از تحقق اهداف آنها شد.
وی گفت:عدم حقانیت فتنه گران از آنجا آشکار می‌شود که به تصویر امام و ساحت مقدس حضرت اباعبد الله الحسین علیه السلام توهین کرده و با به آتش کشیدن پرچم های یا حسین و یا زهراه در نقاط مختلف از شهر تهران قصد داشتند که جمعیت اندک خود را کثیر جلوه دهند.
مسعودی توضیح داد:این افراد با حمل چوب و چماق هنگام فرار دست به آتش زدن اموال عمومی کشور می زدند که همه اینها ناشی از عدم بصیرت و آگاهی آنها نسبت به اهداف شوم دشمن داشت.
مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز،گفت:انتشار خبر هتک حرمت این آشوبگران منجر به هوشیاری مسئولین، روحانیون، هیئت های مذهبی و آحاد مردم شد و حماسه نهم دی ماه 88 را برای همیشه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم زد.
این مسئول فرهنگی تصریح کرد:مرم با بصیرت با اطلاع‌ رسانی و پخش اعلامیه برای برگزاری راهپیمایی به منظور برائت از فتنه گران و رهبران انها دست به حماسه ای بزرگ برای ایران اسلامی زدند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز ابراز کرد: در این روز همه مردم به عشق ولایت و نظام اسلامی در این راهپیمایی با شکوه شرکت کرده و بصیرت و هوشیاری خود را به سران فتنه و همپیمانان آنها در خارج از کشور نشان دادند.
وی افزود:حضور بیش از 40 میلیون نفر در این راهپیمایی با شکوه و حماسی به جهانیان ثبات کرد که این مردم علی رغم تحمل همه سختی ها و کاستی ها ناشی از تحریم گوش به فرمان رهبری بوده و تمامی توطئه های انها را نقش بر آب خواهند کرد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: