• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-9890-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

خانه مطبوعات البرز، خانه‌ای روی آب!

رییس هیات مدیره خانه مطبوعات البرز گفت: تکلیف برگزاری جشنواره مطبوعات استان هفته آینده مشخص می شود.
رضا عباس زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان مدت‌ها است درگیر جذب اعتبارات تصویب شده برای ساخت خانه مطبوعات هستند.
وی ادامه داد: متاسفانه دغدغه چندانی در خصوص ساخت این خانه وجود ندارد و همین باعث شده در روند جذب اعتبار لازم برای ساخت آن در اولویت های آخر قرار بگیریم.
وی افزود: خانه مطبوعات استان خانه کسانی است که در طول سال با تمام توان و تحمل مشکلات برای انعکاس به موقع و صحیح اخبار و رویدادهای استان تلاش می کنند.
این مسئول توضیح داد: بدون شک حق خانواده رسانه استان است که خانه‌ای داشته باشند تا اط طریق آن بتوانند مطالبات و اهداف خود را به شکل منسجم‌تری پیگیری کنند.
عباس زاده ابراز کرد: بعد از دوندگی های بسیار تازه مرحله اول از اعتبارات این خانه تخصیص یافته است و در تلاشیم با تعامل با مسئولان روند تخصیص را سرعت بدهیم.
وی اظهار کرد: مسئولان باید برای اتمام این پروژه بازه زمانی مشخصی را تعیین کنند تا این طور نشود که بعد از رسیدن به مرحله آخر ساخت، آن قدر زمان گذشته باشد که مرحله اول آن نیاز به ساخت مجدد پیدا کند.
رییس هیات مدیره خانه مطبوعات البرز در بخش دیگری از صحبت های خود به تعیین تکلیف برگزاری جشنواره مطبوعات در سال جاری نیز اشاره کرد وگفت: برگزار شدن نه نشدن این جشنواره در جلسه هفته آینده مشخص می شود.
وی افزود: بدون شک برگزاری این جشنواره نیازمند برنامه ریزی برای تامین اعتبار و ... است که در این فرایند باید سایر دستگاه ها نیز همکاری کنند و هیات مدیره خانه مطبوعات به تنهایی کاری از پیش نمی برد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: