• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1392-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز  از مردم برای راهپیمایی علیه اقدامات هنجارشکنانه اخیر

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز  با انتشار اطلاعیه ای از مردم استان خواست در راهپیمایی علیه اقدامات هنجارشکنان برخی در روزهای اخیر که در روز چهارشنبه 13 دیماه ساعت 15 در کل استان برگزار خواهد شد، شرکت کنند و خشم وانزجار خود را از این اقدامات فتنه انگیز اعلام نمایند.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در این بیانیه ضمن محکوم کردن این فتنه انگیزی اعلام کرده است: نارضایتی مردم از وضع اقتصادی موجود امری به‌جاست اما حضور عوامل نفاق و فتنه که با سرویس‌های جاسوسی غرب در ارتباط هستند ناپسند و محکوم است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: عده ای فرصت طلب با استفاده از ناراحتی و عدم رضایت مردم از وضعیت اقتصادی حاکم بر زندگی خود دست به آشوب و فتنه‌انگیزی زدند که نتیجه اقدامات آنان تخریب اموال عمومی و همچنین بر هم زدن نظم و امنیت جامعه شد، آشوبگرانی که از دستگاه‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل وآل سعود خط مشی می‌گیرند و باعث ایجاد نگرانی بین مردم شدند تا بتوانند از این فرصت سوء استفاده کرده و با فریب دادن عده‌ای اهداف شوم خود را به نتیجه برسانند.

گفتنی است این راهپیمایی تنها مختص البرز نیست و در سایر استان های کشور نیز انجام می‌شود.

این راهپمایی در کرج در دو مسیر انجام می شود که مسیر اول آن میدان سپاه، بلوار جمهوری اسلامی، میدان جمهوری اسلامی است و مسیر دوم آن نیز فلکه اول رجایی شهر، بلوار ماهان، میدان جمهوری  می باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: