• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1491-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

نمایشگاه دائمی البرز بهمن ماه افتتاح می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی البرز از افتتاح نمایشگاه دائمی استان در 14 بهمن ماه خبر داد و گفت: علاوه بر این در دهه فجر از سایت تجارت الکترونیک استان البرز نیز رونمایی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، رحیم بنامولایی در چهل و هشتمین جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی که شنبه 16 دی‌ماه در استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد گفت: این مشکلات با همکاری بخش خصوصی و دولتی قابل رفع است.
بنامولایی خاطرنشان کرد: نظام کارفرمایی در ماه‌های پیش رو باید پرداخت‌های سنگینی را به جامعه کارگری داشته باشد بنابراین امیدواریم سازمان تامین اجتماعی و اقتصاد و دارایی در اخذ مطالبات خود مساعدت لازم را داشته باشند.
وی با تاکید بر لزوم ایجاد بستر تقسیط بدهی کارفرمایان اظهار کرد: این راه یکی از راه‌های برون رفت از مشکلات است که باید مورد توجه قرار گیرد.
رئیس اتاق بازرگانی استان البرز در ادامه تصریح کرد: اتاق‌های اصناف باید قوانین مخل کسب و کار را شناسایی کنند، شناسایی فرآیندهای اضافی در روند اجرایی مانند اخذ مجوز اهمیت زیادی دارد.
بنامولایی در پایان از افتتاح نمایشگاه دائمی استان البرز در 14 بهمن ماه خبر داد و گفت: علاوه بر این در دهه فجر از سایت تجارت الکترونیک استان البرز نیز رونمایی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: