• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1991-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

ادامه فیلترینگ تلگرام به کسب و کارهای نوپا آسیب جدی می‌زند


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز گفت: ادامه فیلترینگ تلگرام به کسب و کارهایی که در این بستر توسط جوانان ایجاد شده است ضربه جدی وارد خواهد کرد.
غلامرضا حمیدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز در خصوص آسیب‌های ناشی از فیلترینگ تلگرام به کسب و کارهایی که در بستر این اپلیکشین ایجاد شده است، گفت: کسب و کارهایی توسط جوانان در این حوزه ایجاد شده است که فیلترینگ تلگرام برای این کسب و کارها نگرانی‌هایی ایجاد کرده و ادامه فیلترینگ به این کسب و کارها آسیب جدی وارد خواهد کرد.
حمیدی افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال انجام اقداماتی برای حل این موضوع است.
وی در ادامه و در خصوص آخرین وضعیت شهر هوشمند در کرج نیز گفت: اخیرا برای پیگیری این موضوع با معاون برنامه‎ریزی شهرداری کرج جلساتی داشتیم و اعلام آمادگی کردیم که این کار انجام شود.
حمیدی خاطرنشان کرد: بخش زیادی از زیرساخت‌های مورد نیاز برای اجرایی شدن شهر هوشمند در کرج انجام شده است، همچنین برای ادامه بخش‌های باقیمانده اعلام آمادگی کردیم اما آن بخش از اقدماتی که به سرویس‌دهی و خدمات منجر می‌شود به شهرداری مربوط است و  باید توسط این نهاد انجام شود.
این مسئول با تاکید بر لزوم ایجاد شهر هوشمند در کرج افزود: اما تمام سازمان‌های شهرداری در این حوزه به سلیقه خود عمل می‌کنند که این درست نیست و به نتیجه نمی‌رسد زیرا این موضوع باید در یک پلتفرم هماهنگ انجام شود.
وی در پایان اعلام کرد: کرج وضعیت خاصی دارد و این کار حتما باید به صورت هماهنگ انجام شود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: