• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-13090-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

نیروی انسانی مهمترین سرمایه کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد است

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد البرز گفت: حمایت از کانون‌های مساجد، فعالیت‌محور است.
حجت الاسلام و المسلمین حمید رضا ولی‌زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در حال حاضر 370 کانون فرهنگی،هنری مساجد در البرز فعالیت دارند.
وی ادامه داد: بخشی از حمایتی که دبیرخانه از این کانون ها صورت می دهد به صورت اعتباری بوده و بخش دیگر نیز به صورت توزیع امکانات و تجهیزات مورد نیاز صورت می گیرد.
ولی‌زاده افزود: البته این حمایت ها یکسان نیست و بر اساس فعالیت و سطح بندی کانون ها انجام می شود به این ترتیب که کانون های فعال تر امکانات و اعتبار بیشتری می گیرند.
این مسئول ابراز کرد: مدیران این کانون ها هر سال عملکرد خود را به دبیرخانه ارائه می دهند و براساس این عملکرد حمایت های لازم صورت می گیرد.
حجت الاسلام ولی زاده در ادامه با اشاره به نقش مهم نیروهای انسانی در پیشبرد اهداف کانون ها توضیح داد: نیروی انسانی سرمایه اصلی کانون ها به شمار می آید به همین دلیل باید اقدامات موثر برای ماندگاری نیروهای کارامد در سیستم فراهم شود.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد البرز گفت:البته در پیشبرد اهداف کانون ها نقش مردم و هیات امنای مساجد نیز قابل انکار نیست.
ولی‌زاده افزود: کانون های مساجد با برنامه های متنوع و مختلفی که دارند می توانند زمینه پرورش فکری و روحی نسل جوان را فراهم کنند و آنان را در مقابل دسیسه های فرهنگی دشمن مقاوم سازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: