• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1195-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

همه دوست داریم اکسین به لیگ برتر صعود کند/ هر بازی 7 میلیون تومان هزینه دارد


نائب رئیس هیئت فوتبال استان البرز گفت: پس از 40 سال فعالیت در فوتبال کرج، حق ما شنیدن حرف‌های زشت نبود.
بهروز یمینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، در خصوص برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان البرز گفت: از 2 ماه پیش مقدمات برگزاری انتخابات فراهم شده و منتظر اعلام تاریخ برگزاری انتخابات از طرف فدراسیون هستیم.
یمینی در ادامه و در خصوص حواشی پیش آمده بین هیئت فوتبال و اکسین البرز خاطرنشان کرد: برای هر بازی اکسین در ورزشگاه انقلاب، امکانات و مقدماتی همچون آمبولانس، توپ جمع کن، عوامل نیروی انتظامی و حراست، هتل و ... باید فراهم شود.
وی افزود: فقط هزینه هتل برای اسکان عوامل تیم بین  2 تا 3 میلیون تومان می‌شود و در مجموع هر بازی 7 میلیون تومان هزینه دارد.
یمینی با بیان اینکه بخشی از بدهی اکسین برای این هزینه‌ها مربوط به سال قبل و بخشی نیز مربوط به امسال است گفت: باشگاه اکسین تا قبل از بازی آخر هر بار به هیئت فوتبال اعلام کرد که بدهی خود را پرداخت می‌کند.
وی از پرداخت 103 میلیون تومانی اکسین گفت و خاطرنشان کرد: اما هنوز رقمی در حدود 160 تا 170 میلیون تومان به هیئت فوتبال بدهی دارد، البته این رقم حدودی است و دقیق آن را باید امور مالی اعلام کند.
نائب رئیس هیئت فوتبال البرز تصریح کرد: ما برای حفظ ارزش‌ها و با وجود همه این مسائل کارهای مربوط به بازی‌های اکسین را انجام داده‌ایم، البته آقایان طاهری‌پور، مدیران باشگاه اکسین افراد بسیار محترمی هستند اما ما این دوستان را کم دیده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: آقای لطیفی هم سوابق بازیگری خوبی دارد و باید به عنوان مربی جایگاه خود را حفظ کند و حرف‌هایی نزند که در حیطه وظایف یک مربی نیست.
یمینی ادامه داد: چه کسی دلش نمی‌خواهد اکسین به لیگ برتر برود، همه دوست داریم اکسین به لیگ برتر برود به همین دلیل هیئت فوتبال مقدمات برگزاری مسابقات را فراهم می‌کند و ورزش و جوانان  هم چمن در اختیار تیم می‌گذارد.
وی خاطرنشان کرد: ما در این وضعیت مالی و بدون اسپانسر و از طریق ورودی‌ها هزینه برگزاری مسابقات را تامین می‌کنیم، در این شرایط وقتی آقای طاهری‌پور نباشد کسانی دیگر کار را به این سمت می‌برند.
نائب رئیس هیئت فوتبال استان البرز  در خصوص ادامه بازی‌های اکسین نیز گفت: 2 بازی آینده این تیم خارج از خانه است که امیدواریم پیروز شود، برای ادامه بازی‌ها نیز ما با کسی عناد نداریم، رسانه‌هایی که این موضوع را به حاشیه می‌برند هم باید گفته‌های خود را اثبات کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در هر حال پس از 40 سال فعالیت در فوتبال کرج، حق ما شنیدن حرف‌های زشت نبود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: