• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2691-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

البرز در جایگاه نخست پرداخت تسهیلات احیای واحدهای صنعتی قرار گرفت

استاندار البرز گفت: استان البرز در پرداخت تسهیلات بخش تسهیل و رفع موانع تولید با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان برای احیای 500 واحد تولیدی از جایگاه بیست و هفتم، ظرف چند ماه اخیر به جایگاه اول کشور رسیده است.

به گزارش ایسنا منطقه البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،  محمدعلی نجفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که عصر چهارشنبه ۲۰ دی ماه برگزار شد با اشاره به اینکه در این جلسات مشکلات و موانع واحدهای تولیدی بررسی شده و راهکارهای حل آنها ارائه می‌شود، افزود: برخی واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی با معضلاتی در ادارات و بانک‌ها مواجه می شوند که در این جلسات نسبت به حل آنها اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جلسه 6 پرونده مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: این موانع در بخش های مختلف شامل، بانک ها، مالیات، بیمه و محیط زیست بود که با ارائه راهکاری موثر نسبت به حل آنها اقدام شد.

نجفی گفت: از ابتدای ورود به استان به جد درصدد ارتقای جایگاه استان در احیا واحدهای صنعتی غیرفعال و نیمه فعال بودم چراکه البرز به دلیل رشد بالای جمعیت و مهاجرپذیری به اشتغال پایدار به واسطه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی نیاز دارد.

وی افزود: اکنون استان البرز در پرداخت تسهیلات بخش تسهیل و رفع موانع تولید با اعتباری بیش از 700 میلیارد تومان برای احیای 500 واحد تولیدی از جایگاه بیست و هفتم، ظرف چند ماه اخیر به جایگاه اول کشور رسیده است.

استاندار البرز اضافه کرد: با جدیت و اهتمام ویژه‌ای در راه جذب سهم بیشتری از تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال استان هستیم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: