• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-15590-5
  • خبرنگار : 58002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

فعالیت 2هزار مرکز مشاوره در کشور

معاون دفتر امور اسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی از فعالیت 2هزار مرکز مشاوره و 200 مرکز پیشگیری از طلاق خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، مجید ارجمندی در نشست تخصصی راه اندازی سامانه کاهش طلاق که پیش از ظهر یکشنبه(24 دی ماه) در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان البرز برگزار شد، اظهارکرد: برای حل آسیب های اجتماعی، نیازمند همدلی مسئولان هستیم و در این راستا با در نظرگرفتن سیاست های کلان کشور باید برنامه ریزی بلند مدت داشته باشیم تا جامعه را به سمت سلامت اجتماعی هدایت کنیم.

وی افزود: امروز طلاق به یکی از معضل های اجتماعی جامعه تبدیل شده است و برای حل این معضل نهادها و دستگاه های مختلف باید همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم مشکل افزایش طلاق را حل کنیم و به سمت کاهش طلاق پیش برویم.

این مسئول بیان کرد: در حال حاضر 2هزار مرکز مشاوره و 200 مرکز پیشگیری از طلاق در کشور فعال هستند که با توجه به میزان افزایش طلاق در جامعه باید این مراکز افزایش پیدا کنند.

ارجمندی در ادامه به راه اندازی سامانه کاهش طلاق در استان البرز اشاره و ابراز کرد:  کنترل و کاهش منطقی طلاق، ایجاد وحدت رویه، هم افزایی و وحدت بین دستگاهای مرتبط با کاهش طلاق از اهداف راه اندازی این سامانه است.

معاون دفتر امور اسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی تاکید کرد: کاهش پیامدهای طلاق و افزایش پایداری و سازش زوج ها از موضوع های مهمی است که با فعالیت این سامانه در طلاق زوج ها مورد توجه قرار می گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: